CHYSTÁ SE JEDEN Z HUDEBNÍCH VRCHOLŮ LETOŠNÍHO ROKU V REGIONU (SOUTĚŽ O VSTUPENKY!)

0

Po pěti letech se na zámek Sychrov vrací Ritchie Blackmore se svojí družinou v rámci turné BLACKMORE´S NIGHT – Summer Tour 2014. Blackmore´s Night v čele se zpěvačkou, textařkou a multiinstrumentalistkou Candice Night a legendárním sólovým kytaristou Ritchiem Blackmorem je unikátní anglo-americký renesanční folkrockový projekt, který ve světě získal mnohá ocenění. Ritchie Blackmore a Candice Night vytvořili specifický hudební žánr, složený z melodií období renesance, zvuků středověku a rytmů evropské lidové hudby. Jak v jednom rozhovoru legendární kytarista uvedl, tento projekt jemu samému přináší kreativní svobodu. „Můžeme hrát folk, rock, balady, instrumentální hudbu nebo hospodské písně. Nemohl jsem toto dělat s Deep Purple. Nyní se opět cítím svobodným,“ uvedl Blackmore.

„Koncert v zahradě sychrovského zámku před pěti lety patří dosud k jednomu z nejlepších, které jsme v posledních letech připravili. Moc jsem stál o to, aby se BLACKMORE´S NIGHT tady zase objevili. Pamatuji nadšení diváků, pamatuji absolutní soulad podvečerní a večerní zámecké zahrady a kulis zámku s touto hudbou. Doufám, že si letos tento mimořádný zážitek zase zopakujeme,“ říká za pořadatele Pavel Mikez.

Ritchie je mistr akustické kytary, mandolíny a samozřejmě své legendární elektrické kytary Stratocaster. Candice Night, jeho manželka, přinesla nový pohled se svým křišťálově čistým hlasem. Je známou skutečností, že Night a Blackmore vedle hudby rovněž pokračují v práci, ke které se zavázali. Společně se Světovým fondem divoké zvěře (WWF) vypomohli vypěstovat šest tisíc ovocných stromů na Borneu, věnovali čas a peníze na záchranu sibiřských tygrů, netopýrů v Berlíně, jezevců ve Velké Británii a na mnoha jejich koncertech po celém světě založili a podpořili fond na pomoc zvířatům.

Koncert na Sychrově 15. srpna je jediný v letošním roce v České republice.
Vstupenky jsou k dostání v síti Tickeptro, Ticketportal a Ticket-art a v obvyklých předprodejích.
Více o kapele najdete na: http://www.blackmoresnight.com/ a http://www.candicenight.com/

BLACKMORE´S NIGHT – 15. srpna 2014, zámek Sychrov, začátek ve 20.00 hodin, vstup do areálu je od 18.00 hodin. Základní cena vstupenky je 690 Kč.

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA KONCERT BLACKMORE´S NIGHT
Čtenáři TvA mají možnost získat volné vstupenky na koncert BLACKMORE´S NIGHT. Tři vylosovaní získají vždy po dvou vstupenkách. Chcete se soutěže o vstupenky zúčastnit? Odpovězte na tuto jednoduchou otázku: Kterou světoznámou kapelou prošel Ritchie Blackmore? Můžete vyjmenovat alespoň dva velké hity této kapely?
Své výhradně písemné odpovědi (nikoli e-maily) doručte poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do středy 13. srpna 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, adresu a telefonní číslo). Na obálku či korespondenční lístek napište „Šimmi AG“.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.