CHCETE SE PROLETĚT VRTULNÍKEM NAD VAŠÍM DOMOVEM? SOUTĚŽ O VOLNÉ LETENKY

0

Let vrtulníkem je snem mnoha z nás již od útlých let. Svobodně se vznést do vzduchu a dívat se na svět ptačíma očima. Má to v sobě však zarytý jakýsi punc luxusu a bohatství. Jasně, koupě vrtulníku není vůbec levná věc, ani pilotní výcvik. Ale přesto je dnes možné proletět se vrtulníkem za rozumnou cenu!

Společnost FOR FREE DAYS ve spolupráci s HELI CZECH s. r. o. se rozhodla, že letos navštíví přes 400 míst v České republice a nabídne lidem možnost si vyzkoušet let ve vrtulníku přímo nad jejich městem nebo obcí. Město Turnov mezi nimi nesmí chybět. Lety jsou naplánovány na neděli 1. května 2022.

Poletí se helikoptérou BELL 206B, známou z mnoha filmů, která cestujícím zajistí příjemný komfort během letu a dobrý výhled. Pojme až čtyři cestující, je proto skvělou volbou pro čtyřčlennou rodinu, děti se mohou zúčastnit letu již od dvou let. O vaši bezpečnost a bezpečnost vašich blízkých se postará zkušený profesionální pilot. Pro ty, kteří by se rádi proletěli pouze sami s pilotem, nebo by si chtěli pilotování přímo vyzkoušet, bude připraven menší vrtulník Robinson R22.

Využijte výhodnější ceny letů a množstevní slevy v předprodeji a ušetřete tak peníze! Let v Turnově si lze v předprodeji objednat pouze do 21. dubna, na místě je pak již velmi omezený počet míst, proto příliš neváhejte.

Let ve vrtulníku BELL si můžete objednat na: www.ffd.cz/turnov
Let ve vrtulníku R22 si můžete objednat na: www.ffd.cz/turnov-r22
Nebo zavolejte na tel. 499 984 800.

SOUTĚŽ O VOLNÉ LETENKY A DALŠÍ CENY
Společnost FOR FREE DAYS věnovala prostřednictvím TvA do soutěže volné letenky a další ceny. Výherci obdrží:
1. místo – let vrtulníkem Bell 206B v Turnově 1. května 2022 – dva cestující na 10 minut.
2. místo – let vrtulníkem Bell 206B v Turnově 1. května 2022 – dva cestující na 5 minut.
3. místo – tričko FOR FREE DAYS – „BELL 206B“ Mk1.
4. místo – hrníček HELI CZECH.

Chcete se soutěže zúčastnit? Stačí odpovědět písemně nebo e-mailem na otázku: V jakém městě má společnost FOR FREE DAYS domovské letiště? Odpověď zašlete e-mailem na adresu info@turnovskovakci.cz, nebo pošlete či doručte písemně na adresu redakce TvA (Nádražní 1092, 511 01 Turnov) nejpozději do úterý 19. dubna 2022 do 16.00 hodin. Na obálku či do předmětu e-mailu napište heslo „Let vrtulníkem 2022“ a nezapomeňte uvést své jméno, odkud jste a telefonní číslo! Výherci budou mít šanci si případně dokoupit další letenky do 21. dubna.
Oficiální předání cen výhercům proběhne 1. května Na Lukách v Turnově v prostoru startu.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.