CESTOVATELSKÝ KLUB VIRTUÁLNĚ

0

Současná neutěšená situace pracovníky Kulturního centra Turnov neustále popohání k vymýšlení nových způsobů, jak divákům zprostředkovat oblíbené pořady a akce. Po online Kavárenských kvízech, historických rubrikách na Facebooku a dalších nejen hudebních dárcích (Turnovarieté či záznam slavnostního večera Život v pravdě Jana Patočky) nyní KCT chystá další novinku: online Cestovatelský klub!

Ten se uskuteční v klasickou dobu, tedy ve středu (3. února) od 18.00 hodin, přesně tak, jak jste byli donedávna zvyklí. A navíc bude dodržen i plánovaný program. Václav Bacovský představí Omán – sultánovo arabské Švýcarsko.

Jak se Cestovatelského klubu zúčastnit?
Není na tom nic těžkého, postačí jakékoliv zařízení, na kterém máte k dispozici internet. V den konání bude na webu www.kcturnov.cz a na sociálních sítích KCT s dostatečným předstihem zveřejněn odkaz na livestream na YouTube kanálu, který vás navede přímo k vysílání.

Bude zajištěna interaktivita?
Bude! Přímo na stránce YouTube bude u streamu aktivní chatovací okénko, kam budete mít možnost psát své reakce a otázky. Na odpovědi dojde buď v průběhu pořadu, anebo na jeho konci.

Musím za virtuální Cestovatelský klub platit?
Nemusíte! Tento jedinečný Cestovatelský klub si můžete užít z pohodlí vašeho domova zcela zdarma. A pokud jej nestihnete v daném termínu, nemusíte zoufat. Na YouTube kanále KCT se objeví i záznam.

Václav Bacovský o Ománu:
Omán je země, kde se snoubí dávné tradice a modernita. Pod vládou osvíceného sultána Kábúse Omán udělal za posledních 50 let tygří skok z jedné z nejzaostalejších k nejrychleji se rozvíjejícím zemím světa.
Navzdory narůstajícímu bohatství je to však stále země vlídných, pohostinných a tolerantních lidí. V Ománu najdeme rozsáhlé pouště s divokými velbloudy, vysoké hory i hluboké kaňony, vesničky obklopené palmovými háji stejně jako města, kde vedle starobylých pevností a trhů dostává prostor moderní architektura. Na nádherných plážích narazíme na více karet obrovských než koupajících se turistů, kteří Omán teprve začínají objevovat. Přijďte zemi provoněnou kadidlem objevit také.

 

Cestovatelský klub online: Václav Bacovský představí Omán, středa 3. února od 18.00 hodin!

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.