BENÁTSKÁ! 2022, SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA HUDEBNÍ FESTIVAL

0

Od čtvrtka 28. do neděle 31. července proběhne 28. ročník jednoho z největších a nejstarších hudebních festivalů v České republice – Benátská! s Impulsem 2022. Festival se koná ve sportovním areálu v libereckém Vesci. „Dva ročníky se nemohly konat kvůli koronaviru, nyní se vracíme v plné síle. Na festivalu se představí to nejlepší z České republiky, doufám, že si to lidé přijedou užít,“ zve za pořadatele Pavel Mikez.

Ve čtvrtek 28. července se můžete těšit na vystoupení Olympicu, Yo Yo bandu, Arakainu, Žlutého psa, Sebastiena či Záviše. V pátek festivalová pódia přivítají Viléma Čoka a Ivana Mládka s Banjo Bandem, kapely Doctor PP, 05&Radeček, Vypsanou fixu, Divokého Billa, Škwor či Walda Gang. V sobotu do Liberce zavítají Pokáč, Petr Spálený, Michal Hrůza, Chinaski, Pavol Habera a Mirai. Nejmladší generace hudebníků bude zastoupena nadaným bubeníkem Šimonem Mikezem. Program ve stanu Rádia Impuls bude končit až hluboko nad nedělním ránem. Další info na www.benatska.cz.

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA FESTIVAL BENÁTSKÁ!
Již třináctým rokem (!) mají čtenáři TvA možnost získat volné vstupenky na akce pořadatele Šimmi AG. Chcete získat volné vstupenky na festival BENÁTSKÁ! S IMPULSEM 2022? Vyjmenujte alespoň tři hity kapely Divokej Bill, která je jednou z vystupujících na letošním festivalu.
Svoji odpověď doručte e-mailem na: info@turnovskovakci.cz, poštou, nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do úterý 26. července do 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, telefonní číslo a obec či město, odkud jste). Na obálku či do e-mailu napište heslo „Benátská! 2022“. Vylosujeme tři čtenáře, kteří získají vždy po dvou vstupenkách na celý festival.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.