AUSTRÁLIE KŘÍŽEM KRÁŽEM

0

Live-diashow, Bio Ráj Turnov, 13. a 14. února. Austrálie je sice malým kontinentem, ale zároveň i ohromně velikou zemí! Je zemí úžasných protikladů s nepředstavitelným množstvím přírodních krás. Na jihu se od moře zdvihají vysoké hory – v zimě pokryté sněhem, v severní části se do nekonečna táhne tropické pobřeží s kokosovými palmami a korálovými útesy. Jsou zde rozlehlé lesy s obrovitými stromy i oblasti s nedozírnou pouští. Fascinující hluboké kaňony s bizarními skalními formacemi.

n201102021001_vakci_12_011_simanekLeoš Šimánek s manželkou, synem a dcerou procestovali během tří měsíců Austrálii do těch nejzazších koutů. Vyráželi na koních, horských kolech, kánoích či plachetnicích s potápěčskou technikou. Se sněžnicemi na nohou zdolali nejvyšší horu kontinentu a na lyžích pak sjížděli po jejích zasněžených svazích.
Novou live-diashow doplňuje vydání stejnojmenné fotografické knihy – AUSTRÁLIE: Křížem krážem, kterou vydal Leoš Šimánek v nakladatelství ACTION-PRESS jako svoji šestnáctou publikaci. Více najdete na www.leossimanek.cz

 

n201102021001_vakci_13_011_simanekLeoš Šimánek se narodil v roce 1946 v Chocni ve východních Čechách. Víc než polovinu svého života strávil cestováním a na expedicích. Dlouhá léta žil v Německu a Kanadě, kde je státním příslušníkem. Nyní bydlí opět ve své vlasti na severovýchodě Čech, odkud vyráží s manželkou, synem a dcerou za přírodními krásami naší planety.


Bio Ráj Turnov – AUSTRÁLIE křížem krážem: Neděle 13. února od 15.00 a 19.00 hodin a pondělí 14. února od 19.00 hodin.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.