AUSTRÁLIE KŘÍŽEM KRÁŽEM

0

Live-diashow, Bio Ráj Turnov, 13. a 14. února. Austrálie je sice malým kontinentem, ale zároveň i ohromně velikou zemí! Je zemí úžasných protikladů s nepředstavitelným množstvím přírodních krás. Na jihu se od moře zdvihají vysoké hory – v zimě pokryté sněhem, v severní části se do nekonečna táhne tropické pobřeží s kokosovými palmami a korálovými útesy. Jsou zde rozlehlé lesy s obrovitými stromy i oblasti s nedozírnou pouští. Fascinující hluboké kaňony s bizarními skalními formacemi.

n201102021001_vakci_12_011_simanekLeoš Šimánek s manželkou, synem a dcerou procestovali během tří měsíců Austrálii do těch nejzazších koutů. Vyráželi na koních, horských kolech, kánoích či plachetnicích s potápěčskou technikou. Se sněžnicemi na nohou zdolali nejvyšší horu kontinentu a na lyžích pak sjížděli po jejích zasněžených svazích.
Novou live-diashow doplňuje vydání stejnojmenné fotografické knihy – AUSTRÁLIE: Křížem krážem, kterou vydal Leoš Šimánek v nakladatelství ACTION-PRESS jako svoji šestnáctou publikaci. Více najdete na www.leossimanek.cz

 

n201102021001_vakci_13_011_simanekLeoš Šimánek se narodil v roce 1946 v Chocni ve východních Čechách. Víc než polovinu svého života strávil cestováním a na expedicích. Dlouhá léta žil v Německu a Kanadě, kde je státním příslušníkem. Nyní bydlí opět ve své vlasti na severovýchodě Čech, odkud vyráží s manželkou, synem a dcerou za přírodními krásami naší planety.


Bio Ráj Turnov – AUSTRÁLIE křížem krážem: Neděle 13. února od 15.00 a 19.00 hodin a pondělí 14. února od 19.00 hodin.

Sdílet

Autor článku

Comments are closed.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.