10. ROČNÍK MALOSKALSKÉHO JARMARKU!

0

Oblíbená akce, odehrávající se vždy první zářijovou sobotu, bude letos slavit už desáté výročí. Právě 7. září 2019 se v 10.00 hodin návštěvníkům otevře Kemp Ostrov v srdci Malé Skály s tradičně lákavým programem a více než šedesáti prodejci regionálních produktů, uměleckých i řemeslných předmětů a dobrot.

Letos se můžete těšit například na kapelu STAROČEŠTÍ HELIGONKÁŘI. Velkým lákadlem je vystoupení oblíbeného dua žonglérů a akrobatů BRATŘI V TRICKU, kteří předvedou od 12.00 hodin své vtipné představení Malíři. Hosté se mohou těšit také na železnobrodský pěvecký sbor MY GOSPEL nebo Orientální studio NAJLA. Pro nejmenší děti jsou připraveny dvě divadelní pohádky divadla HAD nebo celodenní zábavný program hned dvou rodinných center z blízkého okolí (Andílek a Břidlička).

V přednáškovém stanu se také nebudete nudit. Kromě jiných vystoupí se svou přednáškou Zdeněk Okleštěk, který pohovoří na dvě ožehavá témata: „Kde se tvoří a boří sebevědomí dětí“ a „Děti a digitální závislost, digitální závislost a my“.
Nezapomeňte ovšem ani na tradiční soutěž Maloskalská marmeláda! Přineste v den jarmarku soutěžní marmeládu do 11.00 hodin do soutěžního stanu a můžete vyhrát hodnotné ceny.
Přijďte si zkrátka odpočinout, pobavit se a nasát atmosféru pozdního léta v Malé Skále. Těšíme se na vás!
Ivana Vondra Skokanová, z. s. MA.SKA – Maloskalsko

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.