NABÍDKA SKAUTSKÝCH LETNÍCH PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ PRO VEŘEJNOST

0

Není nad to užít si léto dosyta. Váš syn či dcera ale nechtějí zůstat na táboře přes noc? Nicméně touží po nových přátelstvích, spoustě zážitků a nezapomenutelných prázdninách? Tak neváhejte! Pročtěte letošní nabídku příměstských táborů, které pořádá skautské středisko Štika Turnov. Každý si přijde na své. I letos pokrýváme naší nabídkou celé letní prázdniny! Letos skauti přichází s novinkou tábora s angličtinou a tábora hudebního, je toho ale mnohem víc. Posuďte sami:

* 30. 6. – 4. 7. Svět za hranicemi fantazie – Avatar – Kateřina Šollarová
* 7. 7. – 11. 7. Hurá na safari! – Zdeňka Rysová
* 14. – 18. 7. Oddyseův návrat – David Koudelka
* 21. – 25. 7. HUDEBNÍ TÁBOR – Pohádkomuzikál – Vendula Bičíková
* 28. 7. – 1. 8. TÁBOR S ANGLIČTINOU – Křížem krážem – Sabina Roubičková
* 4. – 8. 8. Hobitova cesta – Anna Černá
* 11. – 15. 8. Mimoni a loupež století – Zdeňka Rysová
* 18. – 22. 8. Na vrchol Mount Everestu – Pavla Emmerlingová
* 25. – 29. 8. Cesta do Bradavic – Dominika Hübnerová

Jednotlivé týmy vedoucích a instruktorů pro vaše děti připravily tábory přímo na míru. Plno her, sportování, rukodělné výroby, spolupráce mezi dětmi, soutěžení, kamarádů… prostě léto jak má být.
Vedoucí i instruktoři procházejí v Junáku vzděláváním, které zahrnuje mimo jiné oblasti psychologie, pedagogiky a zdravotnický kurz. Všichni vedoucí a instruktoři s dětmi pracují během roku, tudíž umí uplatnit individuální přístup ke každému z nich.

Tábory určené pro děti od 1. do 7. třídy (tábor s AJ pro děti od 3. do 7. třídy) jsou pětidenní (samozřejmě je možno přihlásit se na více běhů) a probíhají na skautské základně Ostrov (dopravní hřiště) v Turnově. Cena je 1.500 Kč za 5 dní (tábor s AJ a tábor hudební stojí 2.500 Kč), pro členy skautské organizace nabízíme letos slevu 100 Kč / běh. Program probíhá od 8.00 do 16.00 hodin, vaše dítě však můžete přivážet již od 7.00 hodin a vyzvedávat až do 17.00 hodin, čímž se chceme co nejvíce přiblížit vaší pracovní době. Cena zahrnuje stravování (2 svačiny, oběd a pitný režim), aktivity dle programu.

Všechny důležité informace najdete na www.scouting.turnov.org (ikona vpravo nahoře). Vaše dotazy zodpoví Jana Pekařová, tel. 721 623 006, e-mail: janina@turnov.org.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.