DOBRÝCH LIDÍ JE STÁLE DOST

0

Neuplynuly ještě ani dva týdny od vyhlášení sbírky na pomoc Pavlu Šírkovi z Nudvojovic. Pavel je umělecký čalouník, který je bohužel upoutaný na invalidním vozíku. A do dílny a ven se nedostane z bytu jinak než výtahem. Ten ale dosloužil, na nový mu sice přidá úřad práce, něco má sám, ale pořád ještě chybělo 400 tisíc. Dobrých lidí je ale stále hodně, i v dnešní době chtějí pomoci a pomáhají, takže se potřebná částka daří vybrat a Pavel Šírek bude moci výtah objednat a na jaře mu ho přijedou instalovat. Peníze přicházejí takřka denně, přispívají jednotlivci i firmy. Všem patří velké poděkování.

Dnes s novou iniciativou přišla kapela Waldovy Matušky. V minulém týdnu proběhla série koncertů s Olgou Matuškovou – jeden byl i v Kacanovech. A Waldovy Matušky obdrželi mj. jako dar krásný obraz Waldy. Tento obraz byl s nimi na pódiu na koncertech.

„Rozhodli jsme se ve spolupráci se spolkem Radosti tento obraz vydražit ve prospěch sbírky na výtah pro čalouníka a dobrého člověka Pavla Šírka. Obraz namaloval Marek Lavko, má rozměry 140 x 100 cm a je k němu i certifikát. Začínáme na sumě 2.700 Kč. Vaše příhozy prosíme do komentářů na FB Waldových Matušek – ZDE.
Uzávěrka dražby bude v pátek 30. září ve 12.00 hodin. Obraz bude k předání v Kacanovech. Tak s chutí do toho a pomozte nám dosáhnout cílové částky!“ píše se na stránkách kapely.

Viz také: https://www.znesnaze21.cz/sbirka/vytah-pro-calounika-pavla-na-voziku-chce-dal-pracovat

 

Související články (celkem 3)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.