V KACANOVECH VLÁDNE SPOKOJENOST, O CHARITATIVNÍ KONCERT BYL ZÁJEM

0

Občanské sdružení Radosti, parta lidí z okolí Kacanov, uspořádalo další kulturní akci s cílem přinést kvalitní zábavu a k tomu podpořit dobrou věc. Okolo 150 lidí si přišlo navzdory velké nepřízni počasí poslechnout v sobotu 21. ledna legendární kapelu Garage s Tony Ducháčkem (ZDE), po níž si přišli na své i milovníci bigbeatu v provedení zdejší skupiny Dědkové. Při zahájení akce delegace z Domova pod Skalami v Kurovodicích pod Drábskými světničkami, kde pečují o mentálně postižené, představila činnost svého zařízení. (Letos na jaře by se zde pod patronací kacanovského sdružení měl uskutečnit malý kulturní festival typu Mezi ploty v pražských Bohnicích.)

n201201241051_rep_12_012_garageOrganizátoři ocenili účast skupiny motorkářů od Mladé Boleslavi, kteří neváhali za kulturou do Kacanov přijet i za husté chumelenice na svých strojích. Výtěžek koncertu ve výši 15 tisíc Kč včetně sponzorského daru jednoho z příznivců sdružení bude zaslán na podporu klientů Domova pod Skalami Kurovodice.

Sdružení Radosti chce touto cestou poděkovat za podporu obci Kacanovy, Pivovaru Malý Rohozec, Turnovskuvakci.cz a všem, kteří do Kacanov přišli.

Iveta Holbová Melíšková, ivetka_m@yahoo.com

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.