NOVÉ ATRIUM MUZEA ZAŽILO PREMIÉRU V PODOBĚ MÓDNÍ PŘEHLÍDKY

0

Příjemný červnový podvečer v atriu turnovského muzea. Místo, které má své nezaměnitelné kouzlo. Mělo ho i před velkou přestavbou, než se stalo součástí vstupu do expozice horolezectví, má ho i dnes, kdy se zde mohou konat koncerty, divadelní představení a také módní přehlídky. To vše s výborným zázemím muzea.

Úvodem majitelka butiku ukázala, jak naprosto identický obličej mohou měnit oblé nebo hranaté tvary…

A tohle všechno fungovalo i v úterý 16. června, kdy se zde vpodvečer uskutečnila další módní přehlídka turnovského butiku Styl 2.0 Zdenky Štrauchové. Její předešlé módní přehlídky se konaly buď v butiku samotném v Palackého ulici, nebo na Střelnici. S jarním počasím si vše přímo říkalo o to, vyzkoušet další prostor. Pro nové atrium muzea to byla po loňských Staročeských trzích teprve druhá větší akce.
„Byli jsme rádi, že jsme mohli konečně pozvat turnovské dámy na nějaké setkání, kam se mohou nalíčit, hezky se obléknout a cítit se opět ženami. S těmi rouškami to nešlo…“ přiblížila Štrauchová.

Modelky návštěvníkům představily zhruba čtyři desítky modelů, které by mohly být inspirací pro nadcházející letní sezonu. V první části to bylo značkové oblečení určené na dovolenou – blok se jmenoval „touha po moři“, v další části přehlídky to byly modely do města a do společnosti. „Trendem letošní letní sezony budou šortky a na ně navazující halenky. Šortky nyní vytěsňují sukně, bude zajímavé sledovat, jak tento módní trend české ženy přijmou. Z barev se vrací černá, ale ne ta klasická smutná, ale hedvábná, lesklá, prostě rafinovaná černá,“ představila módní oblečení na nadcházející sezonu Zdenka Štrauchová.

Atrium muzea má své kouzlo i v nové podobě…

 

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.