MÓDA NA NÁMĚSTÍ

0

Módní přehlídka na zaplněném turnovském náměstí kolem letní zahrádky Restaurace Korunní princ ve čtvrtek 13. června odpoledne. Publikum tvořily především ženy všech generací. Známé turnovské tváře, ale podle Romany Strnadové, která s dcerou Doubravkou Marešovou provozuje obchod Dmania v Hluboké ulici, a přehlídku pořádaly, mají své stále zákaznice nejen z Turnovska, ale i z Liberce, Jablonce nad Nisou, Jičína či Mladé Boleslavi. Může za to módní kolekce převážně německé provenience, ale i vlastní módní značka Dmania, kterou vyhledávají ženy, které chtějí být originální.

Módní přehlídka byla průřezem jarní a letní kolekce. Kvalitní materiály, barevnost. Přes osm desítek modelů pro různé věkové kategorie představilo 14 modelek. Oproti loňské přehlídce byla ta letošní rozšířena o spodní prádlo (firma Bel Momento z Nádražní ulice) a brýle (Optik Servis K&K ve Dvořákově ulici). „Vstupné nevybíráme, jen jsme naše zákaznice požádaly o dobrovolný příspěvek. U jedné z našich modelek bylo bezprostředně po loňské módní přehlídce zjištěno vážné onemocnění. I letos se přehlídky zúčastnila, za což jsme moc rády. Chceme ji tímto způsobem podpořit a vybrat nějakou částku, která ji pomůže v další léčbě,“ doplnila Romana Strnadová.

Motto přehlídky: Říká se, že když ženu přestane bavit móda, je ztracená, a proto jsme rádi, že vás móda baví a společně s námi jste si přišli užít malou oslavu ženské krásy…
Viz také www.dmania.cz

Snímky z módní přehlídky na turnovském náměstí 13. června

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.