JARNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA JAKO PODĚKOVÁNÍ ŽENÁM

0

Atrium turnovského muzea bylo vpodvečer ve čtvrtek 10. června svědkem dalšího kroku na cestě k úplnému rozvolnění po týdnech a měsících prožitých v domácím prostředí.

„Poděkování zdravotníkům je samozřejmé a zasloužené, já ale myslím, že by si poděkování zasloužily také všechny ženy, jak celou situaci, kterou nikdo z nás nezažil, zvládly. Ze dne na den se staly učitelkami, ženami v domácnosti, zaměstnanci na home office. Pro řadu z nás byl poslední rok možná nejnáročnější v životě…“ To byla úvodní slova módní přehlídky turnovského butiku Styl 2.0 věnovaná přítomným ženám v publiku atria muzea.

Majitelka butiku Zdenka Štrauchová poté přiblížila, co je to vlastně, když se řekne, že ten dotyčný má „styl“. „Obyčejná bílá košile. Jedna žena ji oblékne tak, že jeden knoflík nechá rozepnutý a ohrne manžety, druhá nechá rozepnuté knoflíky dva a vyhrne rukávy, další vzadu zvedne límeček. A to je právě ten styl, kdy si každá žena obyčejnou košili oblékne, jak jí to nejlépe vyhovuje a k tomu přidá další doplňky, aby byl její styl osobitý,“ uvedla Štrauchová.

Atrium muzea

Zdenka Štrauchová

A jaké jsou letošní módní trendy? „Nabírané balonové rukávy, a to i na tričkách, halenkách, pulovrech či riflových bundách. Dále pak uvolněný volný styl oblečení, tzv. oversize. Velkým hitem jsou pletené vestičky. Kalhotám – bokovkám – už definitivně odzvonilo, pasová linie stoupá pahoru, délka kalhot se zkracuje. V líčení po covidu zůstaly zvýrazněné oči, barva stínů dnes letí stříbrná,“ doplňuje majitelka butiku.
Obchod Styl 2.0 najdete v turnovské Palackého ulici.

Snímky jsou z módní přehlídky 10. června 2021

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.