TURNOVSKÉ ŽENY MAJÍ STÁLE ŠANCI DOBŘE SE OBLÉKAT

0

Je to v dnešní silné konkurenci internetových obchodů a velkých nákupních center na menším městě čím dál těžší obstát s nabídkou kvalitního oblečení. Naštěstí jsou ženy, které rády vyzkouší něco nového, touží vybočit z uniformity ulice, ale ne za cenu výstřednosti. A zde kvalitní butiky, kde si můžete oblečení v klidu vyzkoušet, mají stále co nabídnout.

Zuzana Filipová a Zdenka Štrauchová

Snímky z jarní módní přehlídky 2019

Ve čtvrtek 11. dubna vpodvečer proběhla ve foyer Střelnice v pořadí již čtvrtá módní přehlídka butiku Styl 2.0, který sídlí v Palackého ulici. Léta ho vedla Zuzana Filipová, cestu k ní si za víc než dvě desetiletí našly desítky žen, které se zde naučily oblékat. Předloni obchod převzala Zdenka Štrauchová, která si, jak tehdy řekla, prostě nedovedla představit, že by její oblíbený butik skončil.

„Snažím se stále držet laťku, kterou zde nastavila paní Filipová, přidala jsem další značky a doplňky, vnímám i nejnovější trendy v oblékání. Držím i jarní a podzimní módní přehlídky, které jsou v Turnově hodně oblíbené. Jen se už nevejdeme do obchodu v Palackého ulici, ale na Střelnici jsme našli ideální místo včetně kvalitního zázemí,“ přibližuje Zdenka Štrauchová.

Na letošní jarní přehlídce bylo představeno přes 40 modelů jarních, letních a společenských šatů, mezi modelky se poprvé zařadila i majitelka butiku. U ní to nepřekvapí. Vyzkoušet něco nového je jí vlastní. Můžeme ji vidět v dokumentárním seriálu na ČT2 o libereckých hasičích, kde pracovala jako tisková mluvčí. V současnosti působí i jako mluvčí turnovského městského úřadu a na pár měsíců se vrátila i do funkce tiskové mluvčí Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje. A k tomu Zdenka Štrauchová obléká turnovské ženy. Podle ohlasů na letošní jarní přehlídku jí to jde velmi dobře…

Zdenka Štrauchová v roli modelky

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.