POBOČKA ČESKÉ POŠTY NA NÁDRAŽÍ SKONČILA

0

Stálo to tehdy vedení města poměrně hodně úsilí. Když před lety probíhala rekonstrukce části odbavovací haly turnovského nádraží, tak byla jednou z vizí právě sem, do bezbariérových prostor, přemístit pobočku pošty, která do té doby sídlila v prvním patře sousedního objektu vedle budovy nádraží. Povedlo se, místo zde našla i pobočka knihovny, která je svým umístěním a fungováním republikovou raritou.

V rámci úspor nyní bohužel Česká pošta ruší po celé zemi 300 poboček, nově už ve většině obcí najdete pobočku pouze jednu. Pobočka na turnovském nádraží byla naposledy otevřena v pátek 30. června od 8.00 do 9.00 hodin.

Nyní už turnovští občané a lidé ze spádového okolí budou mít k dispozici pouze poštovní úřad na náměstí Českého ráje. Otevírací doba pobočky má být od pondělí 3. července upravena. Otevřeny zůstávají menší poštovní úřady v okolí města, například v Přepeřích, Příšovicích, Jenišovicích, Radimovicích, v Malé Skále, Tatobitech, Karlovicích či v Rovensku pod Troskami a na Vyskři. Jak se odrazí uzavření pobočky v Turnově na nádraží právě v těch menších poštovních pobočkách, to teprve uvidíme.

Které pobočky můžete navštívit včetně jejich otevírací doby najdete zde: www.postaonline.cz/vyhledat-pobocku.

Pošta na turnovském náměstí má být personálně posílena, i tak zde lze očekávat zejména ve špičkách delší čekací dobu. Česká pošta nyní nově nabízí rezervaci návštěvy na pobočce. Pomocí mobilní aplikace „Pošta Online“ zjistíte nejbližší otevřenou pobočku pošty, můžete sledovat zásilky a měnit čas doručení, také se na pobočce pošty můžete objednat na konkrétní hodinu. Objednat návštěvu si můžete také na internetových stránkách www.ceskaposta.cz/rezervace.

Snímky z pátečního posledního otevření pobočky na nádraží již patří do historie, resp. kroniky města. Poděkování patří všem zdejším pracovnicím za milé vystupování a přátelské prostředí, které zde dokázaly vytvořit.

 

 

Související články (celkem 8)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.