184.737 KORUN PRO KIKOŠE

0

Komunita obyvatel Turnova a okolí opět prokázala svoji až neuvěřitelnou míru empatie. Desetitisíce vybrali vždy ve svých předvánočních sbírkách skauti „Pro dobrou věc“, když před časem potřeboval vozíčkář Pavel Šírek příspěvek na nákup pro něho životně důležitého výtahu, vybralo se přes čtyři sta tisíc. Když nedávno zdejší komunitu oslovil hudebník, finančník a také zastupitel města Josef Uchytil s prosbou o příspěvek na těžko dostupnou a nesmírně náročnou léčbu pro svého syna Kryštofa (Kikoše), který má diagnostikovanou tzv. Duchennovu svalovou dystrofii, opět nezůstala veřejnost lhostejná. Do sbírky se zapojují jednotlivci, spolky a další aktivní lidé.

Parta přátel uspořádala na Střelnici v pátek 17. listopadu bazar ošacení a různých módních doplňků pro všechny generace. Bazar navštívily desítky až stovky lidí. Sál Střelnice hučel jako úl po celý den. Večer se zde uskutečnil benefiční koncert. Zahrály skupiny Snap Call, Tamdoletma a Lety mimo.

Na snímku oznamuje frontman kapely Snap Call Vojta Kořínek celkovou částku, kterou se za tento den podařilo vybrat – neuvěřitelných 184.737 Kč! Spolu s kapelou byl na pódiu i Josef Uchytil (vpravo).

Fotoreportáž z celého dne včetně rozhovoru s Vojtou Kořínkem a reakce Josefa Uchytila přineseme v samostatném článku.

Viz také https://www.donio.cz/nadeje-pro-kikose

Související články (celkem 2)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.