ZŠ Skálova otevírá dveře!

0

Přiblížil se čas rozhodování. Do jaké školy svého předškoláka či páťáka přihlásit? Základní škola Skálova otevře své dveře a pozve všechny zájemce nejenom na prohlídku školy. Jak sděluje ředitel školy Michal Loukota, škola bude otevřena hned nadvakrát: „Ve středu 22. listopadu proběhne den otevřených dveří v budově 2. stupně ve Skálově ulici, ve čtvrtek 23. listopadu potom na 1. stupni v Alešově ulici. Oba dny otevřených dveří začínají v 16.00 hodin.”
Ve středu se příchozí mohou těšit nejenom na seznámení se školou, učiteli a žáky, zároveň však budoucí šesťáci s rodiči odhalí tajemství starého školníka v dobrodružné hře, ve které je čeká nejedno překvapení. Získat mohou i pěkné ceny.
Ve čtvrtek přivítá budoucí prvňáky škola v Alešově ulici. Návštěvníci se seznámí s klidným prostředím školy, budoucími učitelkami 1. tříd, ale i výukou matematiky Hejného metodou.
Proč se přijít podívat? Michal Loukota láká: „Naše škola se nebojí inovací – je těžké jmenovat pouze jednu věc. Ve škole se vyučuje matematika Hejného metodou, zároveň jsou u nás postupně zaváděny prvky Začít spolu, metody, která klade větší důraz na zodpovědnost žáků, skupinovou práci a na rozvoj individuálních schopností a dovedností žáků. Pro sportovně nadané žáky nabízíme od 6. třídy sportovní přípravu, a to ne na úkor jiných vyučovacích předmětů. Novinkou na 2. stupni jsou oborové dny, kdy si žáci sami vybírají, kterému oboru se chtějí v průběhu roku hlouběji věnovat.”
Přijďte se podívat, kam ZŠ Skálova směřuje!
Jana Pekařová, jana.pekarova@zsskalova.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.