Začátek roku v krajské nemocnici

0
Dopoledne 1. ledna se v krajské nemocnici v Liberci zatím žádné miminko nenarodilo, podle mluvčí nemocnice Barbory Silné se ani hned tak žádné nenarodí, porodní sál je zatím prázdný. Poslední miminko roku 2015 se v liberecké porodnici narodilo včera dopoledne.
Živo bylo o silvestrovské noci, na traumatologii ošetřili lékaři po půlnoci asi 15 pacientů s lehčími poraněními, které si způsobili při pádech nebo při potyčkách. Tři pacienti s otřesem mozku zůstali v péči lékařů. Jedna pacientka utrpěla těžké poranění bérce poté, co ji zranila světlice a lékaři ji rovněž hospitalizovali.
„Na záchytné protialkoholní stanici jsme měli šest klientů. Prvního přijali v 19.15 hodin včera a posledního dnes ráno v 6.55 hodin. Nejmladšímu klientovi záchytné stanice je 15 let a nejstaršímu 49. Patnáctiletého mladíka do nemocnice dopravili lidé, když ho našli ležet na ulici okolo třetí hodiny ráno. Lékař kontaktoval jeho rodiče, aby si mohli chlapce vyzvednout. Na záchytnou stanici přivezli také jednu ženu, kterou si ale následně její známí odvezli do domácí péče. Nikdo k klientů záchytky nebyl pod vlivem drog, ale pouze pod vlivem alkoholu a jeden z mužů byl cizinec,“ doplnila Barbora Silná.
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.