Výstava KONVENT’A 2012 v Löbau

0

Ve dnech 12. – 13. května 2012 se v německém Löbau konala výstava KONVENT’A 2012, na které se měla možnost prezentovat i naše škola. Žáci 3. ročníku učebního oboru kuchař-číšník Sabina Pustajová a Marek Klečka na této akci převedli praktické dovednosti v oboru barmanství a pro návštěvníky výstavy připravili ukázku míchání alkoholických a nealkoholických nápojů. Pro oba naše žáky toto byla další příležitost k získání cenných zkušeností, které budou moci využívat ve svém dalším profesním životě.
Taťána Kohoutová, Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Tatana.Kohoutova@ohsturnov.cz  (foto ZDE)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.