Vladimír Křapka novým jednatelem Městské sportovní Turnov

0

V pondělí 3. září byl v areálu Maškovy zahrady představen nový jednatel Městské sportovní Turnov s. r. o. Vladimír Křapka (na snímku).
Jak sdělil, zvláště první měsíc nebude o zásadních krocích, ale předávání informací. K ruce mu bude bývalý jednatel Jindřich Kořínek, za jehož působení Maškova zahrada vznikla. „Nastupoval jsem přesně před osmi lety a mým hlavním cílem byla příprava projektu a výstavba Maškovy zahrady. Když teď sedím v areálu na lavičce, mám z toho dobrý pocit, že se vše povedlo. Zimní stadion praská ve švech, koupaliště bude mít letos návštěvnost okolo 70 tisíc lidí,“ sdělil Jindřich Kořínek s tím, že zásluhy na realizaci mělo minulé i stávající vedení radnice.
Kromě areálu Maškovy zahrady bude mít Vladimír Křapka na starosti i další sportoviště jako jsou plavecký bazén na Výšince, atletický stadion Ludvíka Daňka, fotbalový areál, sokolovnu v Mašově či hřiště v Turnově 2. Výčet pracovních aktivit není rozhodně finální. Do budoucna se počítá například s přístavbou šaten u zimního stadionu.
Zdenka Štrauchová, tisková mluvčí města Turnov, z.strauchova@mu.turnov.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.