SKUPINA DEATHWARD SI SPLNILA SEN – NA SVĚTĚ JE PRVNÍ CD!

0

Parta muzikantských matadorů namixovaná s mládím, která si už dvakrát zahrála na Benátské noci, chtěla udělat radost nejen sobě, ale také svým četným fandům. Záznam jejího vystoupení na moravském Masters of Rock běží na YouTube, jinak ji můžete vidět a hlavně slyšet na řadě dalších festivalů, anebo v různých hudebních klubech. Teď si její autorské skladby můžete pořídit i domů. K dispozici je tisíc cédéček „CRUSH the ENEMY“, a to za přijatelných 199 Kč.

Na CD najdete krom písně, která mu v pořadí jako jedenáctá dala název, také dvě hitovky jako zvláštní BONUS. Speciální vychytávkou je pak skladba Los king, kterou si můžete poslechnout nejen v podání kapely, ale také v její symfonické verzi! Grafický design dala přebalu disku turnovská výtvarnice Alena Novotná. Všech 12, resp. 13 písniček je autorským dílem celého uskupení. Za jeho bicími sedí Standa Novák (dříve De Bill Heads), basovku třímá v rukách Radan Jareš (Těla), s první a druhou kytarou mu sekundují Mikuláš Kneys a Roman Tlustý. Klávesy a symfonické samply obsluhuje Turnovák Tonda Šrajer z dříve tak populárního Velvetu, zpěvákem je Jakub Sedláček. Posledním členem hudebního týmu je zvukař Michal Nožička.

A protože každá sranda dnes něco stojí, období před zářijovým natáčením v pražském 3bees studiu, které dřív patřilo Davidu Kollerovi z Lucie, prý bylo pro kluky hodně hektické. „Díky poctivé přípravě ve zkušebně jsme to dali hned napoprvé, a to za pouhý víkend, takže jsme se vyvarovali zbytečných časových ztrát a dalších vícenákladů. Výsledek sice vnímáme všichni pozitivně, ale jak jej přijmou naši posluchači, se teprve uvidí podle zájmu lidí,“ uvědomuje si klávesák Antonín Šrajer.

Ten se spolu s ostatními spoluhráči teď těší především na křest CD, který proběhne v sobotu 5. prosince od 20.00 hodin v jabloneckém klubu NA RAMPĚ. Šampaňským novotou vonící CéDo pokřtí reportér TV Nova Ivan Berka, jenž je mj. také hudebníkem kapely Joe Satriani revival. Vedle Deathwardu vystoupí v průběhu večera také skupiny COUNTDOWN to MADNESS a Wischmasters. Bližší informace: www.deathward.cz
Karel Vodrážka, vodraz@centrum.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.