Vladimír Křapka k ukončení svého působení v Městské sportovní Turnov

0

Redakce TvA požádala dnes již bývalého jednatele MST Vladimíra Křapku o stručné stanovisko k trochu překvapivému ukončení činnosti v roli jednatele společnosti:
Mrzí mě, že odcházím uprostřed rozdělané práce a že nemohu dokončit několik rozpracovaných projektů, které by byly bývaly ku prospěchu města Turnov a jeho občanů.
Jedním z dlouhodobých projektů Městské sportovní s. r. o. bylo zviditelnění a zatraktivnění městských sportovišť a jejich intenzivnější využívání veřejností. Vedlejším efektem pak mělo být pro atraktivní a vizuálně nepřehlédnutelné městské areály získat finančně silné sponzory a tím odlehčit městské pokladně ve finančních požadavcích na provozní dotace a na investice do obnovy a rozvoje sportovišť.
Snad se mému nástupci podaří moji myšlenku dokončit. Bude k tomu potřebovat dobře motivovaný tým loajálních a pracovitých zaměstnanců a rovněž i lepší komunikaci s volenými zástupci města, než jsem měl já.
Můj náhlý a předčasný odchod z pozice jednatele MST je zapříčiněn neporozuměním a netrpělivostí. Na viditelné výsledky mé práce bychom si museli ještě počkat rok nebo dva. Bez podpory rady města a zastupitelstva se ale taková práce nemůže nikomu podařit.
Ačkoliv jsem pracoval pro MST pouze jeden rok, považuji svoji misi za úspěšnou, při svém jednání jsem zohledňoval vždy na prvním místě prospěch společnosti jako celku a nikoliv vlastní nebo partikulární zájmy.
Na nedostatky jsem upozorňoval otevřeně a ihned jsem je řešil. S finančními prostředky města jsem hospodařil zodpovědně a v tomto směru si nejsem vědom žádného pochybení.
Přeji radě města šťastnou ruku při výběru mého nástupce.
Vladimír Křapka

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.