Víkendové pozvánky ve znamení hudebních festivalů

0

Prodloužený víkend. V pátek vpodvečer startují koncerty před Střelnicí v rámci Turnovského léta, koná se první noční prohlídka Valdštejna. Sobota patří především rockovému festivalu TURN-OFF ROCK FEST 2020 OPEN AIR Na Lukách. V neděli začínají koncertem kapely QUEENIE v areálu Pivovaru Rohozec Narychlofest a také Festival LIVE! LÉTO 2020 Malá Skála – přijede ANNA K. A ještě je tu také víkendová akce na Troskách…

Pátek 3. července
* MAKULE. Koncert, Turnovské léto, před Střelnicí od 19.00 hodin, vstup zdarma.
* NOČNÍ PROHLÍDKA HRADU VALDŠTEJNA. Začátek v 19.30 hodin. Omezená kapacita, doporučujeme rezervaci na tel. 739 014 104.

Pátek 3. až pondělí 6. července
* HRADECKÉ KOMORNÍ TUCTETO – letní zpívání na Valdštejně v rámci prohlídek hradu. V sobotu 4. července od 18.00 hodin navíc večerní koncert.

Sobota 4. července
* PŘEHLÍDKA DECHOVÝCH HUDEB V NÁHRADNÍ PODOBĚ. 42. ročník tradiční přehlídky dechových hudeb se letos z důvodu celosvětové pandemie koronaviru bohužel neuskuteční. Pokud to situace dovolí, proběhne v původně plánovaném termínu 4. července od 14.00 hodin v areálu U rybníka na Žehrově alespoň koncert Dechové hudby Český ráj.
* ROCKOVÝ FESTIVAL V SRDCI ČESKÉHO RÁJE SE OPĚT PROBOUZÍ. Jubilejní 5. ročník festivalu TURN-OFF ROCK FEST 2020 OPEN AIR startuje v sobotu 4. července ve 14.00 hodin. Festival se opět uskuteční na turnovském „autobusáku“ Na Lukách. Pro návštěvníky je připravena spousta skvělých kapel, jídla a pití, co hrdlo ráčí a doprovodný program. O pořádnou nálož rockové muziky se postarají kapely Krleš, Seven, AnarchiA, Judas Priest revival a další…
* BUENA VISTA SOCIAL KLUB. Večer na zahrádce před KC Střelnice s nerušeným poslechem vybraného CD těch nejlepších zpěváků, zpěvaček a hudebních skupin. V tomto případě uslyšíte slavné album kubánského kapelníka Juana de Marcose Gonzáleze a amerického kytaristy Ry Coodera s tradičními kubánskými hudebníky. Turnovské léto, před Střelnicí od 19.00 hodin, vstup zdarma.

Sobota 4. a neděle 5. července
* CYRILOMETODĚJSKÉ SLAVNOSTI NA HRADĚ TROSKY. Po celý víkend budou na hradě probíhat rytířské turnaje, divadlo s Valdštejnskou tematikou. Více na www.hrad-trosky.eu.

Neděle 5. července
* ANNA K & BAND – Festival LIVE! LÉTO 2020, Malá Skála. Koncerty se konají ve fotbalovém areálu, kde se jinak koná Maloskalská noc. Areál otevřen od 17.00 hodin – DJ, Šimon Mikez, hlavní koncert od 20.30 hodin, vstupné 350 Kč. Předprodej vstupenek online na www.maloskalskanoc.cz nebo v síti Ticketstream.

* NARYCHLOFEST: QUEENIE. Jeden z nejlepší revivalů kapely Queen. Série letních koncertů v areálu Pivovaru Rohozec, začátek ve 21.30 hodin, vstupné 550 Kč. Předprodej v síti Ticketlive a v Turnově v Trafice U Vildy ve Skálově ulici nebo přímo v Pivovaru Rohozec. Více na FB.COM/AKCE.TURNOV.

KULTURA, KINO A VÝSTAVY, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.