Víkendové pozvánky v režii divadla

0
Nadcházejí víkend bude co do nabídky kulturních akci nejzajímavější v tomto měsíci. Je tu festival pěveckých sborů, hned tři divadelní představení, z nichž je dobré vypíchnout premiéru ochotníků z Olešnice, protože jde o místní záležitost a premiéra není každý den. V sobotu se také můžete vydat na zámecký ples na Hrubou Skálu – akce nabízí nevšední zážitek.

Pátek 21. března
* CESTOVNÍK 2014. Seriál podvečerů s promítáním a vyprávěním o cestách do různých světadílů. Tentokrát na téma: Chile – horami i pouštěmi napříč jihoamerickou zemí. Uvádějí Vendula a Luděk Šubertovi.  Zasedací místnost v 1. patře sokolovny ve Skálově ulici. Začátek v 18.00 hodin. Pořádá KČT Sokol Turnov.
* ZPÍVÁME SI PRO RADOST. První koncert 16. ročníku postupové přehlídky. Koncert dětských pěveckých sborů Carmina ze ZUŠ Turnov a Jizerka ze Semil. Galerie Muzea Českého ráje, začátek v 18.00 hodin. Vstupné 50 Kč.
* Koncert: JABLKOŇ. KC Střelnice, začátek v 19.00 hodin, vstupné v předprodeji 150 Kč, na místě 190 Kč.

 
Sobota 22. března
* ZPÍVÁME SI PRO RADOST. 16. ročník postupové přehlídky a festival pěveckých sborů. Vystoupí: Turnováček ze ZUŠ Turnov, Zvonečky Mnichovo Hradiště, Rarášek Nový Jičín, Čekanky Semily, Skřivánci Praha, Plamínek Severáčku Liberec a Řetízek ze Železného Brodu. KC Střelnice, začátek v 10.00 hodin, vstupné 50 Kč.
* POSEZENÍ PŘI DECHOVCE od 16.00 hodin v „hasičárně“ v Daliměřicích. Hraje Turnovanka, vstupné 50 Kč.
* MANDARINKOVÝ POKOJ. Premiéra hry Roberta Thomase v režii Miloše Marka a v podání Obnoveného divadelního spolku Jirásek v Olešnici. Začátek v 18.00 hodin v sále hospody v Olešnici. Následuje již tradiční Divadelní bál s tombolou. K tanci a poslechu hrají Waldovy Matušky a banátská kapela Weltmaistro Band. Veselé kostýmy jsou vítány. Více na http://divadelni-spolek-jirasek.webnode.cz/
* STARÁ DÁMA VAŘÍ JED. Dramatizace slavného humoristického románu finského autora Arta Paassilliny. Hrají: Lilian Malkina, Naďa Konvalinková a Jan Zadražil, Divadlo Viola. Městské divadlo, začátek v 19.30 hodin, vstupné v předprodeji 220 Kč, na místě 240 Kč.
* STROMY UMÍRAJÍ V STOJE. Divadelní představení v podání Divadelního souboru J. K. Tyl Lomnice nad Popelkou. Sál radnice v Rovensku pod Troskami, začátek v 19.00 hodin.
* Skautské středisko LÍPA Tatobity srdečně zve na SKAUTSKÝ BÁL, který se uskuteční od 20.00 hodin v sále Hasičské zbrojnice v Tatobitech. Vstupné 85 Kč. K tanci a poslechu zahraje Zdeněk Mádl.
* ZÁMECKÝ PLES NA HRUBÉ SKÁLE – VRCHOL PLESOVÉ SEZONY 2014. Osobní účast vévody Albrechta z Valdštejna a jeho družiny, tanečníci z prestižní taneční školy ILMA. Vystoupí členové sdružením Bohém, hrát bude Continental Band. Předprodej vstupenek v taneční škole ILMA a v informačním centru v Turnově, na náměstí Českého ráje. Rezervace stolů na tel. 481 659 111, poslední volné vstupenky. Exkluzivní dary pro vítěze slosování. Zámek Hrubá Skála, začátek ve 20.00 hodin.
 
Neděle 23. března
* VÝTVARNÁ DÍLNA: Pohádkové postavičky, lampičky a převleky na pohádkovou noc. Tvůrčí výtvarná dílna pro rodiče s dětmi. Děti si zároveň připraví kostýmy na letošní Noc s Andersenem. Lektorky dílny: Iva Dalerová a Lada Capoušková. Dětské oddělení knihovny A. Marka od 10.00 hodin.
 
Servis podrobně ZDE.
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.