Víkendové pozvánky

0

Atraktivní přespání na Dlaskově statku pro děti, den dětí na Valdštejně, akce na hradě Rotštejně, první představení z Festivalu na Jizeře a hlavně největší hudební festival v Českém ráji – Maloskalská noc. A pozor – v neděli se hraje fotbalová divize!

Pátek 2. a sobota 3. června
* PO STOPÁCH SEDLÁKA JOSEFA DLASKA ANEB JAK ŽILI NAŠI PŘEDKOVÉ. Nejen pro členy čtenářského klubu Turnovský Granátek, ale i pro další zájemce z řad dětí je připraven program a nocování na Dlaskové statku v Dolánkách. Přespí se ve světnici statku a bude se číst až do pozdních nočních hodin. Tuto akci pořádá městská knihovna ve spolupráci s Muzeem Českého ráje Turnov. V pátek od 16.30 hodin do soboty 10.00 hodin, Dlaskův statek.

Sobota 3. června
* HRAD VALDŠTEJN: Dětský soubor historického šermu Corvus Mortem při turnovském středisku Žlutá ponorka předvede v rámci prohlídek hradu ukázky svého šermířského umění.
* MALOSKALSKÁ NOC 2017, RODINNÝ HUDEBNÍ FESTIVAL V ČESKÉM RÁJI, 5. ročník. Celodenní program začíná Dnem se Žlutou plovárnou od 9.00 hodin (soutěže, neckyáda…). V hudební části vystoupí: Swingová prťata ze Železného Brodu, Sebastian, Paulie Garand, Mirai, Lenny, Janek Ledecký, Walda Gang a nejlepší český revival Michala Davida, turnovský rodák Honza Bartoš.

Neděle 4. června
* PUTOVÁNÍ ZA ROTŠTEJNSKÝM POKLADEM. Pohádkové prohlídky hradu s Luciperem a Bludičkou od 10.00 do 16.00 hodin. V 11.30 hodin slavnostní otevření hradu pro sluchově postižené. Putování za geologickými poklady, výstava vybraných plyšových medvídků.
* FESTIVAL NA JIZEŘE: POSLEDNÍ ZE ŽHAVÝCH MILENCŮ. Prvním představením Festivalu na Jizeře bude divadelní hra se Simonou Stašovou a Petrem Nárožným, kteří na počátku června rozesmějí letní kino komedií Neila Simona. Starší majitel rybí restaurace v New Yorku se po sedmadvacetiletém spořádaném manželství odhodlá k první nevěře… Festival na Jizeře, letní kino Turnov, vstupné v předprodeji 370 Kč / na místě 430 Kč.

Kulturní servis podrobně ZDE

Sportovní pozvánky:

Sobota 3. června
* FOTBAL / I. A třída: Rovensko – VTJ Rapid (17.00).

Neděle 4. června
* FOTBAL / divize: Turnov – Kratonohy, Jablonecko-OP: Jenišovice B – Rychnov, M. Skála – Ž. Brod B (vše 17.00).

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.