Víkendové pozvánky

0

Plesy na Střelnici, bál v Rovensku, vernisáž výstavy v Lomnici. A také druholigové volejbalové derby mezi Turnovem a Malou Skálou nebo zimní pochod Českým rájem. Domácím zápasem pokračuje krajská hokejová liga…

Pátek 8. února
* MATURITNÍ PLES 8. A GYMNÁZIA TURNOV. K tanci a poslechu hraje kapela Futrál. KC Střelnice od 20.00 hodin. Vstupné 160, 180 Kč.
* TRADIČNÍ HASIČSKÝ BÁL v sále radnice v Rovensku pod Troskami od 20.00 hodin. Hraje skupina Styl, vstupné 150 Kč. Dětský karneval s rejem masek a diskotékou se koná v sobotu 9. února od 13.00 hodin opět v sále radnice, vstupné dobrovolné.

Sobota 9. února
* MODELY HRADŮ, ZÁMKŮ A KOSTELŮ ČESKÉHO RÁJE. Výstava modelů památkových objektů bývalého kastelána na Valdštejně Ladislava Kouckého a Petra Vodičky. Slavnostní vernisáž od 14.00 hodin. Úvodní slovo a kulturní program: Radek Rejšek, varhaník a kampanolog a Eva Kordová. Městské muzeum a galerie v Lomnici nad Popelkou. Výstava potrvá do 21. dubna.
* II. PLES ABSOLVENTŮ A PŘÁTEL Obchodní akademie a Hotelové školy Turnov. Bohatá tombola – hlavní cena týdenní pobyt ve čtyřhvězdičkovém hotelu na Floridě v USA, večeře a občerstvení na stole v ceně. Zajímavý doprovodný program. Hraje Jazzika, moderuje Radek Drašnar. KC Střelnice od 20.00 hodin, vstupné 500 Kč. Předprodej v recepci KCT a v sekretariátu školy. Výtěžek z plesu bude použit na rozvoj aktivit studentů.
* HASIČSKÝ BÁL SDH BUKOVINA. Hasičská zbrojnice Daliměřice. Začátek ve 20.00 hodin.

Neděle 10. února
* KARNEVAL PRO NAŠE NEJMENŠÍ. Již tradiční karnevalové skotačení, tanečky, zpívánky a pohybové hry pro rodiny s malými dětmi. Všichni v maskách! Centrum pro rodinu Náruč od 15.00 do 17.00 hodin. Další program na www.naruc.cz.
* VESELÁ VDOVA – FRANZ LEHÁR. Umění v kině – záznam z Metropolitní opery v New Yorku. Kino Sféra od 19.30 hodin. Vstupné 300 Kč.

Sportovní pozvánky:

Sobota 9. února
* VOLEJBAL, II. liga, muži: TJ Turnov – Malá Skála. Začátky v hale TJ ve Skálově ulici v 9.00 a 13.00 hodin.
* ZIMNÍ POCHOD ČESKÝM RÁJEM – start v 9.45 hodin před Kamenářským domem v Turnově. Trasa je dlouhá 17 km a vede přes Rotštejn na Malou Skálu. Malé občerstvení na trase. Více informací a přihlášení na www.nelelkuju.cz.
* FOTBAL, zimní přípravy: FK Turnov – Ostrá (10.30), UMT MFS.
* VOLEJBAL, II. liga, ženy: TJ Turnov – Říčany. Začátky v hale TJ ve Skálově ulici v 11.00 a 15.00 hodin.
* STOLNÍ TENIS, krajský přebor, muži: Turnov – Nový Bor B (16.00), sokolovna ve Skálově ulici.
* LEDNÍ HOKEJ, krajská liga mužů: HC Turnov 1931 – Česká Lípa (17.00), Zimní stadion Ludvíka Koška.
* FLORBAL, národní liga mužů: TJ Turnov – Wizards DDM Praha 10. Hala TJ od 19.30 hodin

Neděle 10. února
* STOLNÍ TENIS, krajský přebor, muži: Turnov – Doksy (10.00), sokolovna ve Skálově ulici.
* FLORBAL, 1. liga žen: TJ Turnov – SK Bivojky Litvínov. Hala TJ od 15.00 hodin
* FUTSAL, divize A: TJ FC Dalmach Turnov – SKP Kolín. Hala TJ od 19.00 hodin.

KULTURA, KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.