Víkendové pozvánky

0

V pátek přijede Martin na bílém koni, v sobotu je den otevřených dveří ve špičkovém vědeckém pracovišti TOPTEC, bohaté jsou pozvánky sportovní, hraje se naposledy na podzim divizní fotbal, v hale volejbal, basketbal ad.

Pátek 9. listopadu
* VÍTÁNÍ SVATÉHO MARTINA NA BÍLÉM KONI …se uskuteční od 17.00 hodin v ZŠ Alešova v Turnově II. Lampionový průvod, příchod svatých a vystoupení sboru školy. Bílé oblečení vítáno, možnost zakoupení občerstvení ve školním stánku.

Sobota 10. listopadu
* DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ VE VÝZKUMNÉM CENTRU SPECIÁLNÍ OPTIKY A OPTOELEKTRONICKÝCH SYSTÉMŮ TOPTEC – areál Dioptry Turnov, Sobotecká 1660. Prohlídky pro veřejnost od 10.00 do 14.00 hodin (prohlídky začínají vždy v celou hodinu) a pro školy (po předchozím objednání) v pátek 9. listopadu od 8.00 do 14.30 hodin. Více na www.toptec.eu.
* SVATOMARTINSKÉ VESELENÍ V OHRAZENICÍCH. Ve 14.30 hodin začínají na hřišti a ve škole soutěže, ale i výuka žonglování. Před 17. hodinou vyjde lampionový průvod, následovat bude ohňová show a ohňostroj. Pořádají TJ Sokol Ohrazenice, ZŠ a obec Ohrazenice. Více na www.ohrazenice.cz.
* BA NAOPANK. Živelní punk-rockeři, kteří rozhýbali Kulturnov, se vrací na Střelnici. Psycho-punk-popový kvintet z Turnova vznikl v roce 2009 v reakci na předsmrtnou strnulost místní hudební scény. Každý z jeho úderných songů je jako defibrilační výboj vedený do selhávajícího srdce Českého ráje. Kulturní kavárna KUS od 20.00 hodin. Vstupné dobrovolné.

Neděle 11. listopadu
* DÍLNA LISTOPADOVÁ, LOUTKOVÁ. Tvůrčí výtvarná dílna pro rodiče s dětmi na téma loutek, divadla a listopadových nápadů. Těší se na děti naše lektorky. Dětské oddělení knihovny A. Marka od 10.00 hodin.

Sportovní pozvánky:

Sobota 10. listopadu
* VOLEJBAL, II. liga, muži: TJ Turnov – Dvůr Králové n. L. Začátky v hale TJ ve Skálově ulici v 9.00 a 13.00 hodin.
* STOLNÍ TENIS, II. liga, ženy: Turnov – Nový Bor. Sokolovna ve Skálově ulici od 9.30 hodin. Od 14.30 hodin Turnov – Děčín.
* FOTBAL, divize: FK Turnov – Trutnov (10.15!), KP: Rovensko – Višňová, I. A třída: Jenišovice – Desná (13.30).
* JUDO – 4. závěrečné kolo samurajské katany. Začátek turnaje v hale TSC v Turnově u nádraží je v 10.00 hodin.
* VOLEJBAL, II. liga, ženy: TJ Turnov – Česká Třebová. Začátky v hale TJ ve Skálově ulici v 11.00 a 15.00 hodin.
* BASKETBAL, východočeská liga mužů: TJ Turnov – Královští Sokoli B. Začátek v hale TJ v 18.00 hodin.

Neděle 11. listopadu
* BASKETBAL, východočeská liga mužů: TJ Turnov – BC Rychnov nad Kněžnou. Začátek v hale TJ v 9.00 hodin.

KULTURA, KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.