Víkendové pozvánky

0

Dnes koncert Michala Hrůzy, zítra benefiční hudební festival na Troskách a Hradozámecké noci na památkových objektech.

Pátek 24. srpna
* MICHAL HRŮZA A KAPELA HRŮZY. Turnovský rodák se vrací „domů“ a v rámci Festivalu na Jizeře vystoupí v letním kině od 19.30 hodin. Vstupné v předprodeji 290 Kč, na místě 330 Kč, děti do 120 cm zdarma.

Sobota 25. srpna
* STÁTNÍ ZÁMEK SYCHROV: Šlechta českých zemí v evropské diplomacii – Hradozámecká noc – šanson na zámku a noční prohlídky zaměřené na Rohany ve službách diplomacie.
* STÁTNÍ HRAD TROSKY: METAL FOR HOPE – BENEFIČNÍ KONCERT. Jsme skupina lidí sdružených pod názvem „Metal for Hope“ a dáváme tvrdé muzice nový rozměr. V rámci minulých akcí se nám podařilo dát naději a podporu dětem. Letos jsme se rozhodli podpořit Dětské centrum Sluníčko v Turnově, kam docházejí děti s různým postižením, jako jsou třeba dětská mozková obrna, nebo autismus. Jestli se vše vydaří, jako každý rok, naším cílem bude koupit pro toto zařízení krom pomůcek i nafukovací skákací hrad!
Můžete se těšit na čtyři kapely a doprovodný program od fireshow skupiny Alterna: 19.00 Diligence, 20.00 Elysium, 21.00 Another Project, 22.00 Purnama, 23.00 Fire Show Alterna, 23.30 závěr s vyhlášením výherců tomboly. Zastřešené hlediště i pódium, občerstvení, vstupné 100 Kč + dobrovolný příspěvek.
* SYNAGOGA V KRAJÍŘOVĚ ULICI: REJBELE. Koncert pražské kapely hrající písně z mnoha koutů světa, převážně klezmer, jidiš a balkánské písně. Začátek v 18.00 hodin, vstupné 100 Kč.
* RADIOHEAD – KID A. Turnovské léto, poslechový večer. Před KC Střelnice od 19.00 hodin. Vstup zdarma.
* STÁTNÍ ZÁMEK HRUBÝ ROHOZEC: Hradozámecká noc. Oblíbené hrané noční prohlídky od 20.00 do 23.00 hodin. Vstupné: plné 120 Kč.
* HRADOZÁMECKÁ NOC NA HRADĚ VALDŠTEJNĚ. Noc plná překvapení se scénickými prohlídkami, historickými tanci a ohňovou show v rámci populární celostátní akce. Začátek ve 20.00 hodin. Vstupné: dospělí – 110 Kč, děti – 80 Kč, rodinné – 300 Kč.

Sportovní pozvánky:

Sobota 25. srpna
FOTBAL / KP: Rovensko – Chrastava (14.00), I. A třída: Jenišovice – Stráž p. R., Semilsko-OP: Mírová – Martinice (17.00).

Neděle 26. srpna
FOTBAL / divize: FK Turnov – Čáslav (17.00).

KULTURA, KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.