Víkendové pozvánky

0

Pokračují víkendové akce Turnovského léta (ZDE) – jízdy historických vlaků, řemeslné soboty v Muzeu Českého ráje, poslechové večery před Střelnicí či loutkáři na Dlaskově statku.

Další akce:

Pátek 13. července
* BACHTALE APSA. Romská hudební klasika v nejlepším slova smyslu – skvělé vokály a brilantní muzikantské výkony ve strhujících rytmech kapely v čele s Máriem Bihárim. Turnovské léto, koncert. Před KC Střelnice od 19.00 hodin. Vstup zdarma.
* ROHOZECKÉ PRÁZDNINY: WANASTOWI VJECY (revival) & ADAPTACE. Koncert v areálu Pivovaru Rohozec od 20.30 hodin.

Sobota 14. července
* 12. VYSKEŘSKÝ HENDIKEP. Cyklistický závod – MTB Pohár Českého ráje 2018. Závod do vrchu na Vyskři ve všech věkových kategoriích – muži i ženy. Prezentace od 8.00 hodin v budově obecního úřadu, start prvního závodu v 10.30 a druhého ve 13.00 hodin. Ve 14.30 hodin vyhlášení výsledků. Přihlášky na
amkvysker@seznam.cz, více informací na www.amkvysker.webnode.cz, www.mtbraj.cz.
* STING – BRAND NEW DAY. Šesté sólové album zpívajícího baskytaristy, vysoce hodnocené kritikou i posluchači, vyšlo v roce 1999. Turnovské léto, poslechový večer. Před KC Střelnice od 19.00 hodin. Vstupné zdarma.
* 29. SLAVNOSTI SVIJANSKÉHO PIVA. Nejstarší pivní festival v České republice. Vstupné pro dospělé je 250 Kč v předprodeji, 280 Kč na místě a 230 Kč na ISIC kartu. Nikde jinde nenajdete tak pestrý výběr svijanských piv jako na Slavnostech. Pivo poteče jako vždy ze 160 píp za cenu 20 Kč („450″ za 25 Kč). Tři pódia. Vystoupí mj. Dymytry, Snap Call, Jitka Zelenková, Ivan Mládek a Banjo band, UDG, Walda Gang, Wohnout, Motorband, Maxim Turbulenc, Šlapeto, Krkonošská dechovka, Brontosauři ad. Začátek ve 13.00 hodin. Více na www.slavnostisvijanskehopiva.cz.

KULTURA, KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.