Víkendové pozvánky

0

V sobotu Antimony 75 v Rovensku pod Troskami a hudební festival Maloskalská noc v Malé Skále, dny středověké hudby na Troskách, ze sportu mezinárodní závody na kolečkových lyžích v turnovské Zborovské ulici, v neděli divizní fotbal…

Sobota 2. června
* DEN S IZS, OSLAVA 75 LET VÝROČÍ ANTIMONY A 100 LET VZNIKU REPUBLIKY. Město Rovensko pod Troskami ve spolupráci s Aliancí Military Clubs ČR, Čs. obcí legionářskou, Libereckým krajem a dalšími subjekty pořádá u příležitosti 75. výročí paravýsadku Antimony a 100 let vzniku republiky celodenní akci (www.rovensko.cz).
Program:
8.00 zahájení na rovenském náměstí (účast přislíbili hejtman Libereckého kraje Martin Půta a senátor Jaroslav Zeman)
10.00-14.00 fotbalové hřiště – vyhlídkové lety vrtulníkem
14.00 -17.00 akce na náměstí – výstava techniky Armády ČR, Policie ČR, historické vojenské techniky, HZS a SDH Rovensko p. Tr.; v sále radnice výstava ČSLO
15.00-17.00 program na plovárně – Rota Nazdar a SDH Rovensko, airsoftová střelnice, občerstvení
17.00-17.30 ukázka zatčení parašutistů výsadku Antimony na plovárně
18.00 ukončení akce
* MALOSKALSKÁ NOC 2018. 6. ročník hudebního festivalu v Malé Skále mj. přivítá kapely: Žlutý pes s Ondřejem Hejmou, Michal Hrůza s kapelou Hrůzy, Děda Mládek Illegal Band, UDG, Pavel Calta a další. Neckyáda a dětský den na Žluté plovárně od 10.00 hodin, areál festivalu otevřen od 14.00 hodin. Více na www.maloskalskanoc.cz.
* POSEZENÍ S TURNOVSKOU COUNTRY KAPELOU BODLÁK. Pořádají hasiči z Bukoviny u místní hasičské zbrojnice. Začátek v 16.00 hodin. Vstupné 50 Kč.

Sobota 2. a neděle 3. června
* STÁTNÍ HRAD TROSKY: Dny středověké hudby. Víkend plný středověkých písní v podání dobových kapel Bohemian Bards, Gothien a Řemdih. Jarmark v předhradí. Akcí provází hradní šašek Ondřej. Od 10.00 do 17.00 hodin.

Sportovní pozvánky:

Sobota 2. června
FOTBAL / I. B třída: Jenišovice – Pěnčín, Semilsko-OP: Přepeře B – N. Ves B, vše 17.00 hodin.

Sobota 2. a neděle 3. června
* IN LINE ALPINE CUP 2018. Klub lyžařů Turnov pořádá ve dnech 2. a 3. června XI. ročník memoriálu Milana Kopala v in-line slalomu, který se uskuteční po letech, kdy závod probíhal v ulici Jana Palacha, nově ve Zborovské ulici. S tím jsou spojená dopravní omezení a změny v autobusové lince MHD.
Odbor dopravy MěÚ Turnov v souvislosti s konáním této sportovní události upozorňuje na úplnou uzavírku místních komunikací:
* ve Zborovské ulici od křižovatky s ulicí Žižkovou po křižovatku s Lidickou ulicí
* v Terronské ulici od křižovatky s ulicí Zborovskou po křižovatku s ulicí Čapkovou
* v ulici Karla Vika od křižovatky Zborovské po křižovatku s ulicí Lidickou
Uzavírka bude probíhat v termínu od soboty 2. června od 10.00 do 20.00 hodin a v neděli 3. června od 7.00 do 17.00 hodin.

Neděle 3. června
FOTBAL / DIVIZE: FK Turnov – Kratonohy, Semilsko-OS: Přepeře C – Kruh (hř. Pěnčín), Rovensko B – Martinice, vše 17.00 hodin.

KULTURA, SPORT

Sdílet

Autor článku

Comments are closed.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.