SDRUŽENÍ ČESKÝ RÁJ VYDALO NOVÉ PROPAGAČNÍ MATERIÁLY

0

Na počátku roku 2017 vydalo Sdružení Český ráj ve spolupráci s partnery nové propagační materiály pro oblast Českého ráje. Jsou jimi „trhací mapa regionu Český ráj“, která usnadní turistům všeobecnou orientaci v regionu a v níž najdou její uživatelé přehled těch nejvýznamnějších turistických cílů a památek.

Další nově vydanou tiskovinou je „Kalendář kulturních, sportovních a společenských TOP akcí 2017“, který vychází již tradičně začátkem roku a v němž najdou čtenáři celoroční přehled těch nejvýznamnějších kulturních, sportovních a společenských akcí, turistických pochodů či letních a prázdninových programů ve městech a na turistických atraktivitách. Součástí kalendáře je také přehled významných výstav muzeí a galerií v Českém ráji.
 
Dále došlo k reedici turisty velmi žádaných letáků „Hrady a zámky“ a „Skalní města“, které byly vydány ve čtyřech jazykových mutacích – čeština, angličtina, němčina a polština.

Cílem všech těchto tiskovin je propagace kulturní a turistické nabídky regionu. Nové materiály budou k dispozici zdarma na pultech informačních center a na dalších místech v regionu. Zájemci si je mohou také objednat přes e-shop Českého ráje (http://shop.cesky-raj.info).

Nabídka regionu bude také prostřednictvím těchto materiálů prezentována na domácích i zahraničních veletrzích cestovního ruchu, kterých se SČR či jeho partneři v letošním roce zúčastní.
Z tuzemských veletrhů se jedná se především o veletrhy RegionTour Brno, Holiday World Praha, Dovolená a region Ostrava, Infotour Hradec Králové, Euroregion Tour Jablonec nad Nisou, For Bikes Praha či Krajské dny Libereckého kraje a ze zahraničních např. Vakantie Utrecht, ITB Berlín, Tourtec Jelení Hora, ReiseMarkt Drážďany a MTT Wroclaw.

Materiály jsou v elektronické formě ke stažení k dispozici na stránkách www.cesky-raj.info ZDE:
http://www.cesky-raj.info/cs/region-cesky-raj/propagacni-materialy-regionu/

(Zdroj: TZ SČR)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.