Víkendové pozvánky

0

Dnes večer legendární divadelní hra, o víkendu třeba pouť a velocipiáda na Všeni, koně ve Hnanicích a také fotbal…

Pátek 5. května
* KOČIČÍ HRA. Proslulá tragikomedie Istvana Örkenyho s Pavlou Tomicovou a Zorou Valchařovou-Poulovou v hlavních rolích. Hraje Klicperovo divadlo Hradec Králové. Městské divadlo Turnov od 19.30 hodin. Vstupné v předprodeji 380 Kč, na místě 420 Kč.

Sobota 6. a neděle 7. května
* TRADIČNÍ VŠEŇSKÁ POUŤ. Pouťové atrakce, stánky. V sobotu od 17.00 hodin koncert pěveckého sboru Musica Fortuna v kostele, v neděli v kostele od 11.00 hodin mše svatá.

Sobota 6. května
* ZA LOUPEŽNÍKY NA DRÁBOVNĚ, 8. ročník cesty lesem pohádek. Start je od 9.30 do 11.00 hodin u vstupu na červenou turistickou značku mezi Voděrady a Převahy (u Malé Skály), ukončení zhruba v 15.00 hodin. Těšit se můžete nejen na nové úkoly, ale i na nové postavičky, v cíli se můžete občerstvit a opéct si buřty a určitě musíte ochutnat tradiční nepřekonatelný trdelník! Vstupné: 40 Kč, děti do 4 let zdarma.

Pondělí 8. května
* 1. JEZDECKÝ DEN Mira Hnanice. Parkur v Hnanicích u Turnova, začátek v 9.00 hod., vstupné dobrovolné. Více na www.JK-HNANICE.CZ.
* 17. ROČNÍK HAŠKOVY VELOCIPIÁDY. Tradiční setkání milovníků historických jízdních kol. Hřiště na Kopanině ve Všeni od 13.00 hodin. Spanilá jízda po okolí startuje v 15.00 hodin.

Kulturní servis podrobně ZDE

Sportovní pozvánky:

Sobota 6. května
* FOTBAL / I. A třída: Přepeře – V. Hamry (MFS 14:00), I. B třída: Pěnčín – Mšeno, Jenišovice – Jablonné, Semilsko-OP: Přepeře B – Mříčná, Semilsko-OS: Mírová – Tatobity (vše 17:00).
* HÁZENÁ, II. liga, ženy: TJ Turnov – Astra Praha. Hala TJ ve Skálově ulici od 15.00 hodin. Od 13.00 hodin zde sedrají utkání druholigové mladší dorostenky s družstvem DHK Pardubice. Poslední domácí utkání sezony!
* HÁZENÁ, muži, interliga: TJ Turnov – HBC Jičín C, začátek v hale TJ v 18.30 hodin.

Neděle 7. května
* FOTBAL / DIVIZE: Turnov – K. Hora (17:00), Semilsko-OS: Rovensko B – Libštát B (17:00).

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.