Víkendové pozvánky

0

Je tu divadelní festival Žlutomodrý kocour. Nabídka představení je tak široká, že stojí za to alespoň jedno představení navštívit. V neděli se také koná oblíbená tvůrčí dílna pro děti a rodiče v knihovně. Na sobotu tady máme až nebývale pestrou sportovní nabídku, která začíná turnajem ve stolním tenisu v Kacanovech, hraje se házená, volejbal, fotbal a hokej.

Čtvrtek 15. až neděle 18. února
* ŽLUTOMODRÝ KOCOUR. 28. ročník. Za dobu svého působení se stal festival největší přehlídkou amatérských divadel v České republice. Divadelní festival, Městské divadlo Turnov a Střelnice. Program ZDE.

Pátek 16. února
* KČT Sokol Turnov pořádá další ročník zimního Cestovníku: VIETNAM. Promítá Jakub Bergman. Cestování po severním Vietnamu, Hanoi, Sapa, Ha Long a ostrovech Cát Bà a Cô Tô. Dozvíte se spoustu zajímavého o kultuře, lidech, jídle, dopravě a běžném životě ve Vietnamu. Zasedací místnost sokolovny ve Skálově ulici (1. patro). Začátek v 18.00 hodin.

Neděle 18. února
* DÍLNA PLSTĚNÁ, PROVÁZKOVÁ, DRÁTKOVÁ. Tvůrčí výtvarná dílna pro rodiče s dětmi, kde si pod vedením lektorů zkusí plstění z ovčího rouna, z modelovacích drátků a provázků. Dětské oddělení knihovny v Jeronýmově ulici od 10.00 hodin.

Sportovní pozvánky:

Sobota 17. února
* TURNAJ VE STOLNÍM TENISE: Memoriál Antonína Horského. Již 50. ročník turnaje dvojic! Pro registrované i neregistrované hráče. Kulturní dům Kacanovy. Prezentace účastníků od 7.00 do 8.00 hodin přímo na místě. Vítězné družstvo obdrží putovní pohár (získat ho mohou pouze neregistrovaní), družstva na 1.-3. místě obdrží věcné ceny. Pořádají Sokol Kacanovy a obec Kacanovy. Více na tel. 724 221 220, l.brodsky@seznam.cz.
* HÁZENÁ / II. liga, ženy: TJ Turnov – Slavia Praha B (9.00), hala TJ.
* VOLEJBAL / II. liga: VK Malá Skála – TJ Sokol Pardubice I. Začátky v 10.00 a ve 14.00 hodin.
* FOTBAL / zimní příprava: FK Přepeře – Dukla Praha B (10.30), Pohár LKFS: Turnov B – Sedmihorky (15.00), UMT.
* VOLEJBAL, ženy, krajský přebor: TJ Zikuda Turnov – TJ Bižuterie Jablonec, začátek v 12.00 a 16.00 hod. v hale TJ Turnov.
* VOLEJBAL, muži, krajský přebor: TJ Zikuda Turnov – TJ Lokomotiva Liberec, začátek ve 14.00 a 18.00 hod. v hale TJ Turnov.
* LEDNÍ HOKEJ: HC Turnov 1931 – HC Varnsdorf (17.00), ZSLK.

KULTURA, SPORT, KINO A VÝSTAVY

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.