Víkendové pozvánky

0

První srpnový víkend. Pokračují akce Turnovského léta, od pátku do neděle probíhá v turnovském letním kině Filmový víkend, zajímavou akci připravili na sobotu na hradě Rotštejně, na Pohoři se koná tradiční hudebně divadelní festival. Vítáni budete také v ochozech fotbalových stadionů, o víkendu začíná nový mistrovský ročník.

Pátek 5. srpna
* Country skupina BODLÁK hraje pro dobrou pohodu od 18.00 hodin v Přepeřích u autobusu u Jizery.

Pátek 5. – neděle 7. srpna
* FILMOVÝ VÍKEND 2022. „Dvounoční“ filmový maraton nebude chybět v letním kině ani letos! Těšit se opět můžete na aktuální letní novinky i nejlepší filmy roku. Areál letního kina bude otevřen oba dny v 19.00 hodin. Samotný filmový program začne krátce po 21. hodině (až se dostatečně setmí) a skončí kolem 4. hodiny ranní. Během obou filmových nocí na vás čeká bohaté občerstvení – hamburgery a další parády z grilu, míchané nápoje, místní svijanské pivo a spousta dalšího. Letní kino Turnov, vstupné v předprodeji – obě noci 350 Kč / jedna noc 250 Kč.
Program:
PÁTEČNÍ NOC 5. srpna: Bullet Train (režie David Leitch), Top Gun: Maverick (režie Joseph Kosinski), Vyšehrad: Fylm (režie Martin Kopp, Jakub Štáfek)
SOBOTNÍ NOC 6. srpna: Thor: Láska jako hrom (režie Taika Waititi), Batman (režie Matt Reeves), Super-Blb (režie Philippe Lacheau).

Sobota 6. srpna
* DEN PRO ŽIVOT BEZ LEPKU probíhá od 10.00 do 17.00 hodin na hradě Rotštejně. O životě s celiakií přednáší Helena Sasová ze společnosti Celia – život bez lepku. Připraveny budou bezlepkové ochutnávky, recepty ad.
* FOTBAL / ČFL: FK Přepeře – Viktoria Žižkov (10.30), KP: Rovensko – V. Hamry B, Sedmihorky – Mimoň, I: B třída: Mírová – Desná (vše 17.00!), Přepeře B – Smržovka (14.00).
* POHOŘ OPEN AIR 2022, 16. ročník. Dětský, hudební a divadelní festival. Od 15.00 hodin na návsi na Pohoři (mezi Kacanovy a Olešnicí). Program: 16.00 Ducie, 17.30 kouzelník Kristián Kašpar, 18.30 Lent Moyo, 20.00 Waldovy Matušky, 22.00 Duo BigBand. Vpodvečer pro děti zahrají Čmukaři. Vstupné 200 Kč, děti zdarma.

Neděle 7. srpna
* FOTBAL / DIVIZE: FK Turnov – Trutnov (17.00).

KULTURA, SPORT

 

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.