Víkendové pozvánky…

0
…jsou tentokrát skromné. Můžete jít na vyhlášený basket-volejbalový bál, v neděli s dětmi do knihovny na tvůrčí dílnu, v zimním stadionu se hrají zápasy NPL a v pondělí se tu představí juniorka Bílých Tygrů se Spartou Praha!
 
Sobota 16. ledna
* ČLENSKÁ SCHŮZE ČESKÉHO RYBÁŘSKÉHO SVAZU, z. s., místní organizace Turnov, se uskuteční v sobotu 16. ledna v městském divadle od 8.30 hodin. Kontakt na jednatele: jednatel@crsmoturnov.cz
* CESTOPISY BIBLICKOU HISTORIÍ. Setkání, která mění život aneb z Ur až do Egypta. Sborový dům Církve adventistů sedmého dne (Turnov, Nádražní 1130), začátek v 15.00 hodin. Obrázky z cest Abrahama starověkou Babylonií a Egyptem, reálie tehdejší doby a život lidí jeho doby.
* Volej&basketBÁLL. KC Střelnice od 20.00 hodin. Hrají „Levou rukou“. Vstupné 150 Kč, předprodej v KCT a Sportcentru ve Skálově ulici.
 
Neděle 17. ledna
* ZIMNÍ – BAMBULKOVÁ  – VLOČKOVÁ A KRABIČKOVÁ DÍLNA. Výroba sněženek, vloček, bambulek a ozdobných krabiček společně rodiče s dětmi pod vedením lektorek Evy Šrajerové, Simony Bakešové a Ivy Dalerové. Dětské oddělení knihovny A. Marka od 14.00 hodin.
 
Kulturní servis podrobně ZDE
 
Sportovní pozvánky:
 
Pátek 15. ledna
* LEDNÍ HOKEJ / NPL: Sokol Turnov – Všeň od 20.45 hodin.
 
Sobota 16. ledna
* LEDNÍ HOKEJ / NPL: Performers – Hnanice od 19.45 hodin.

Neděle 17. ledna
* LEDNÍ HOKEJ / NPL: Troskovice – Modřišice od 18.45 hodin.

Pondělí 18. ledna
* Mistrovský zápas juniorů: Bílí Tygři Liberec – Sparta Praha. ZS Ludvíka Koška od 18.00 hodin.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.