Víkendové pozvánky

0

Dnes vpodvečer začíná na turnovském ledě série semifinálových utkání hokejové krajské ligy. Turnov změří síly s Lomnicí nad Popelkou. V pátek je na Střelnici připraven další koncert ze série malé domácí scény, v sobotu se koná ve velkém sále diskotéka! Hraje se také fotbal či futsal, v neděli dopoledne je v knihovně připravena tvůrčí dílna pro rodiče a děti. Speciální pozvánkou je 50. ročník automobilové orientační soutěže Zimní Hrubá Skála.

Pátek 25. února
* LEDNÍ HOKEJ / semifinále KLM: HC Turnov 1931 – Lomnice (19.00), ZSLK.
* RETRO FIVE. Turnovsko-liberecká kapela Retro Five vznikla sloučením členů bývalé turnovské kapely Tornádo a rovněž bývalé liberecké kapely Bezpes. Malá (domácí) scéna, kulturní kavárna KUS na Střelnici od 19.00 hodin, vstupné dobrovolné.

Sobota 26. února
* ZIMNÍ HRUBÁ SKÁLA. V okolí Svijanského Újezdu se uskuteční již 50. ročník automobilové orientační soutěže. Ta je zařazena do Poháru ČR. Přijďte si i vy vyzkoušet navigaci podle mapy v běžném silničním provozu. Více najdete na www.aoscz.info, nebo na e-mailu: spacek.p@tiscali.cz.
* FOTBAL / Zimní příprava: FK Turnov – Liberec U 19 (11.00), Liberec B – Kolín (13.30), umělá tráva Turnov.
* VOLEJBAL / 2. národní liga, ženy: TJ Zikuda Turnov – Střešovice B (10.00 a 14.00), hala TJ.
* TANEČNÍ ODPOLEDNE v „hasičárně“ na Daliměřicích. K poslechu a tanci hraje Turnovanka a její hosté. Začátek v 16.00 hodin. Více na www.turnovanka.cz.
* NEJVĚTŠÍ OLDIES PARTY V ČESKÉM RÁJI VOL. 2. Zazní ty největší hity 80’ & 90’ let. Představí se DJ’S Momo / Mirra / Láďa Chudoba. KC Střelnice, velký sál od 20.00 hodin, vstupné 100 Kč / 18+.

Neděle 27. února
* VÝTVARNÁ DÍLNA PLSTĚNÁ, VLNĚNÁ A KARNEVALOVÁ. Děti a rodiče si vytvoří masky a škrabošky na karneval a také zkusí plstění z ovčího rouna. Na všechny se těší oblíbené lektorky. Dětské oddělení knihovny A. Marka v Jeronýmově ulici od 10.00 hodin.
* FUTSAL / 2. liga – západ, muži: FC Dalmach – Jablonec (19.00), hala TJ.

KULTURA, KINO A VÝSTAVY, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.