Víkendové pozvánky

0

V pátek odpoledne se hraje v turnovském zimní stadionu druhé utkání reprezentací Česka a Ruska U17, v Tatobitech se večer uskuteční koncert Podkrkonošského symfonického orchestru. V sobotu je ve víkendové nabídce prohlídka vědeckého pracoviště TOPTEC (ZDE), hudební festival Básníci ticha, v neděli vpodvečer pořádá Žlutá ponorka Putování za broučky s lampiony. Můžete s dětmi zajít i do muzea, kde je k vidění nově otevřená výstava Svět kostiček (ZDE).

Pátek 5. listopadu
* LEDNÍ HOKEJ / reprezentace. Přátelské utkání hokejistů kategorie U17 Česko – Rusko se uskuteční na zimním stadionu v Turnově. Začátek utkání je v 16.00 hodin.
* OS Dědina ve spolupráci s Podkrkonošským symfonickým orchestrem pořádá koncert s názvem PŘEDPOVĚĎ POČASÍ. Moderuje Alena Zárybnická. KD Tatobity od 19.30 hodin. Předprodej vstupenek v OÚ Tatobity (t. 481 381 161) a v prodejně Peso Turnov.

Sobota 6. listopadu
* FOTBAL / KP: Rovensko – Hrádek n. N. (14.00), Sedmihorky – Višňová (14.00), I. B třída: Přepeře B – Lučany (10.30).
* BÁSNÍCI TICHA 2021. Po roční pauze se do kulturního programu vrací festival hudební alternativy. Oficiální devátý ročník představí kapely WE2, Hm…, Hrubá Hudba, Mucha a v neposlední řadě písničkáře Martina Geišberga. KC střelnice – velký sál od 17.00 hodin, vstupné od 490 Kč.

 

 

 


Neděle 7. listopadu

* FOTBAL / I. B třída: Jenišovice – Mírová p. Koz. (14.00).
* LAMPIONOVÝ PRŮVOD – PUTOVÁNÍ S BROUČKY. Zveme malé i velké na tradiční podzimní akci. Průvod se sejde opět v areálu letního kina pod plátnem (začátek v 17.00 hodin) a zakončen bude na stejném místě. Pro zahřátí připravíme teplé nápoje a také lampiony, pro ty, co si zapomněli svůj. Pořádá Žlutá ponorka.

KULTURA, SPORT, KINO A VÝSTAVY

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.