Víkendové pozvánky

0

Dnes koncerty před Střelnicí a v areálu Pivovaru Rohozec, v sobotu malé „Staročeské trhy“ v muzeu, první narozeniny pumptracku, navečer koncert k 25. výročí existence kapely Nothingham. Ze sportu tu jsou pozvánky na fotbal. Jinak platí nabídka Turnovského léta – sobotní jízda historického vlaku, komponovaný program na Dlaskově statku, v neděli tam hrají pohádky pro děti členové souboru Na Židli (ZDE).

Pátek 13. srpna
* Turnovské léto 2021: BLUES FRIENDS. Koncert kapely Blues Friends nahrazuje původně plánovaný koncert seskupení The Boband. Tentokrát vám zahraje blues-rocková parta ze Semil. Koncert před KC Střelnice od 19.00 hodin, vstup zdarma.
* Koncert v areálu Pivovaru Rohozec: KOMUNÁL a ADAPTACE. Začátek ve 20.00 hodin, vstup do areálu od 19.00 hodin. Vstupné 200 Kč.

Sobota 14. srpna
* ŘEMESLO MÁ ZLATÉ DNO. Komorní řemeslný trh v atriu Muzea Českého ráje v Turnově a části městského parku od 9.00 do 18.00 hodin. Představí se keramici, skláři, brašnáři, kováři, dráteníci, řezbáři, výrobci dřevěných hraček, zastoupeno bude také tkalcovské řemeslo, výrobci textilního zboží ad. Řemeslný trh doplní ukázka řemeslné výroby, dílny pro děti i dospělé a kulturní program malého rozsahu. Doprovodný program: Loutkové divadlo Rudy Hancvencla – 11.00 V jednom lese, v jednom domku; 13.00 Malý, hubený a jednooký; 15.00 Hvězdné dálky… 14.00 a 16.00 Mackie Messer Klezmer Band. Muzeum Českého ráje / 9.00–18.00 hod. / vstup zdarma.
* FOTBAL / ČFL: Přepeře – Dukla Praha B (10.30), Rovensko – V. Hamry B (17.00), Sedmihorky – Stráž p. R. (17.00), I. B třída: Přepeře B – Bozkov (14.00), Jenišovice – Lučany (17.00).
* TURNOVSKÝ PUMPTRACK SLAVÍ PRVNÍ NAROZENINY. V sobotu 14. srpna oslaví turnovský pumptrack v areálu Maškovy zahrady jeden rok. Budou to akční narozeniny v podobě závodů. Do „Pumptrack challenge Turnov“ se mohou zapojit cyklisté i koloběžkáři. Zahájení je ve 13.00 hodin. Více ZDE.
* COUNTRY ODPOLEDNE. Před hasičskou zbrojnicí v Bukovině u Dolánek zahraje liberecká skupina Nonstop. Začátek v 16.00 hodin.
* COUNTRY POSEZENÍ. Venkovní prostor na náměstí před radnicí v Rovensku pod Troskami. Hraje kapela Bodlák, začátek v 16.00 hodin.
* Turnovské léto 2021: NOTHINGHAM. Turnovská rocková kapela v červnu oslavila 25 let své existence. Na výročním koncertě před KC Střelnice aktuální sestavu skupiny doplní i několik hostů. O kapele: Nothingham představí svou tvorbu, která jak sami říkají, se pohybuje na pomezí gotiky a progresivního metalu. Hrají ve složení Petr Tesař (bicí), Marek Boňko (klávesy, vokál), Honza Bouzek (kytara) a Pavel Mlejnek (baskytara, zpěv). Koncert před KC Střelnice od 19.00 hodin, vstup zdarma.

KULTURA, KINO A VÝSTAVY, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.