Víkendové pozvánky

0

Koncerty, pohádkové putování pro děti a rodiče, hraje se házená a fotbal. V neděli se koná oblíbená cyklojízda Greenway Jizera, letos je věnována úseku ze Svijan na území Středočeského kraje. Sraz účastníků a začátek cyklojízdy je v 9.30 hodin ve Svijanech na parkovišti svijanského zámku (více ZDE).

Pátek 18. září
* VECHTROVNA, Rakousy – na cyklostezce Greenway Jizera, koncert: Ovčie Kiahne a Makule. Začátek v 19.00 hodin.
* HELENA VONDRÁČKOVÁ: VZHŮRU K VÝŠKÁM. Původně jarní česko-slovensko-americké turné legendy české populární hudby se konečně rozjíždí. Během koncertu zazní největší hity a oblíbené skladby, jako hosté vystoupí taneční skupina Tap Academy Prague, kterou vede mistr světa ve stepu Tomáš Slavíček, Olga Lounová a samozřejmě Charlie Band. KC Střelnice, velký sál od 19.00 hodin, vstupné dle místa sezení od 590 Kč

Sobota 19. září
* PRINCEZNA KONVALINKA A KRÁLOVSKÉ HÁDANKY. Pohádkový cyklus Mámo, táto, pojďte se mnou do divadla! zahájí svou další sezonu. Pohádku vhodnou pro děti od tří let přiveze Divadlo Pohádka z Prahy. Městské divadlo Turnov od 10.00 hodin, vstupné 60 Kč.
* POUŤ V PELEŠANECH. Od 10.00 hodin na hřišti 400 metrů před parkovištěm hradu Valdštejn. Občerstvení, střelnice, houpačky, skákací hrady, malování na obličej ad. Od 13.00 do 15.00 hodin proběhne PUTOVÁNÍ S VEČERNÍČKEM. Čeká vás zábavná cesta plná večerníčkovských postaviček, hádanek, soutěží a překvapení. Vhodné i pro kočárky. Děti a rodiče srdečně zve SDH Pelešany.
* NOČNÍ STRAŠIDELNÝ LES V JENIŠOVICÍCH. Těšit se zase můžete na spoustu živých strašidel, ale i neživých exponátů. Start je na koupališti v Jenišovicích. Od 18.00 do 19.30 hodin startují malí a bojácní, od 19.30 do 21.00 hodin větší a nebojácní. Startovné 50 Kč/dítě od 4 let a dospělý. V cíli pro každé dítě diplom. Doporučujeme jít trasu bez baterky, bude opět nasvícena svíčkami a lampiony. Občerstvení zajištěno. Parkování přímo u koupaliště. Prosíme o rezervaci času startu na e-mail: jitka.kr@centrum.cz – díky rezervacím nebývají na startu takové fronty. Vzhledem k omezením ohledně covid-19 prosím sledujte naše stránky www.jenisovice-detem.cz.

Neděle 20. září
* VARHANNÍ KONCERT ZDEŇKY NEČESANÉ. Vedoucí varhanního oddělení ZUŠ z Mladé Boleslavi vystoupí v hradní kapli se svými bývalými žáky od 14.00 do 15.00 hodin. Hrad Valdštejn.

Sportovní pozvánky:

Sobota 19. září
* HÁZENÁ, II. liga žen: TJ Turnov – HK Spartak Ústí nad Labem. Sportovní hala TJ ve Skálově ulici od 10.00 hodin.
* FOTBAL / KP: Sedmihorky – Frýdlant (17.00), I. A třída: Pěnčín – Hejnice (10.30), Jenišovice – Kr. Studánka (16.30), I. B třída: Mírová – Bozkov (16.30).

Neděle 20. září
* FOTBAL / Jablonecko-OP: Malá Skála – Hodkovice B, Jenišovice B – Ž. Brod B (16.30), Semilsko-OS: Rovensko B – Zál. Lhota (17.00).

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.