Víkendové pozvánky

0

Dnes akce na Troskách, divadlo pro děti před Střelnicí a koncert kapely Visací zámek v areálu Pivovaru Rohozec. V sobotu ekoden v Dolánkách, poslechový večer před Střelnicí a další koncert hudebního festivalu v Malé Skále. V neděli Den Geoparku Český ráj v kempu v Sedmihorkách. Po oba víkendové dny speciální nabídka na Dlaskově statku v rámci Dnů lidové architektury a středověký víkend na Valdštejně. V liberecké OC NISA Liberec probíhá Burger Street Festival…

Pátek 24. července
* STÁTNÍ HRAD TROSKY: Hard Tekno Extreme DJ Contest. Každý DJ předvede svůj nový třicetiminutový set. Od 18.00 hodin.
* ARTWAY – TŘI BROUCI. Divadelní představení pro děti z autorské dílny tvůrčí skupiny Artway Theatre. Turnovské léto, před Střelnicí od 19.00 hodin, vstup zdarma.
* NARYCHLOFEST: VISACÍ ZÁMEK. Série letních koncertů v areálu Pivovaru Rohozec, začátek ve 20.00 hodin, vstupné 390 Kč. Předprodej v síti Ticketlive a v Turnově v Trafice U Vildy ve Skálově ulici nebo přímo v Pivovaru Rohozec. Více na FB.COM/AKCE.TURNOV.

Sobota 25. července
* DĚTSKÁ PRÁZDNINOVÁ STEZKA. Ekoden pro děti a jejich rodiče se zábavnými i poznávacími stanovišti kolem Domu přírody a v okolí Jizery. Dům přírody Českého ráje, Dolánky – do 10.00 do 14.00 hodin.
* LED ZEPPELIN – PHYSICAL GRAFFITI. Album z roku 1975 mnozí kritici okamžitě označili za nejlepší dílo této slavné rockové skupiny. Poslechový večer, Turnovské léto, před Střelnicí od 19.00 hodin, vstup zdarma.
* ŽLUTÝ PES – Festival LIVE! LÉTO 2020, Malá Skála. Koncerty se konají ve fotbalovém areálu, kde se jinak koná Maloskalská noc. Areál otevřen od 17.00 hodin – DJ, předkapela No Talent od 18.00 hodin, hlavní koncert od 20.30 hodin, vstupné 290 Kč. Předprodej vstupenek online na www.maloskalskanoc.cz nebo v síti Ticketstream.

Sobota 25. a neděle 26. července
* DLASKŮV STATEK V DOLÁNKÁCH: Dny lidové architektury Libereckého kraje. Ochutnávka rozličných řemesel. Tkaní na tkalcovském stavu, zpracování ovčí vlny, plstění, štípání šindele. Komentované prohlídky expozice Kolovrátek, stav i jehla. Od 9.00 do 17.00 hodin.
* STŘEDOVĚKÝ VÍKEND S VALDŠTEJNY. Středověk všemi smysly již popáté na hradě Valdštejně. Nebudou chybět šermířská vystoupení a dobová hudba. Po oba dny od 9.00 do 17.00 hodin.

Neděle 26. července
* DEN GEOPARKU 2020. Seznámení s územím Geoparku Český ráj netradičními hravými formami.
Kemp Sedmihorky. Program je připraven od 10.00 do 17.00 hodin – aktivity nejen pro děti: hmatové kamenné pexeso, pískové mandaly, rýžování granátků, drátkování kamínků, výroba šperků z kamenů ad. Ochutnávka regionálních produktů. Probíhá na louce u T. O. Libuňka. Od 18.00 hodin promítání geologa turnovského muzea Jana Bubala na téma zajímavých geologických lokalit Českého ráje.

KULTURA, VÝSTAVY A KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.