Víkendové pozvánky

0

Sice ještě trochu nesměle, ale po několika týdnech můžeme nyní opět přijít s „tradičním“ článkem s pozvánkami na nadcházející víkend.

Středa 10. až sobota 13. června
* ŘEZBÁŘSKÉ SYMPOZIUM – Setkání řezbářů na Dlaskově statku v Dolánkách.

Pátek 12. června
* NOC KOSTELŮ NA HRADĚ VALDŠTEJNĚ. Celorepubliková akce, k níž se kaple sv. Jana Nepomuckého na Valdštejně opět připojuje netradiční prohlídkou a zajímavým hudebním programem. Hrad Valdštejn od 19.00 do 20.30 hodin. Vstup zdarma.
* VECHTROVNA, Rakousy – na cyklostezce Greenway Jizera, koncert: Dědkové a Vsteklí sígři. Začátek v 19.00 hodin.

Sobota 13. června
* SVÁTEČNÍ SETKÁNÍ POD LÍPOU u obnovené kaple sv. Jana Nepomuckého na Dubecku. Slavnostní promluva Jiří Veit, hudební doprovod – soubor historické hudby Capella Rederna. Začátek v 10.00 hodin.
* DEN DĚTÍ 2020! Největší akce pro děti a mládež v regionu se i přes nutná omezení uskuteční! Na sobotu 13. června je připraveno odpoledne plné aktivit a zábavy. Letos bude mít formu společného putování. Cesta světem fantazie začne mezi 14. a 15. hodinou na parkovišti Na Lukách. Cílem akce je prezentovat veřejnosti, že život ve městě se vrací k normálu, firmy nadále podporují spolkový život a volnočasové aktivity opět fungují. Zakončení průvodu s možností získat dáreček bude na tradičním místě v parku u letního kina.
Viz https://www.ponorkaturnov.cz/den-deti-2020-v-turnove-bude.

Úterý 16. června
* MÓDNÍ PŘEHLÍDKA STYLU 2.0. Atrium Muzea Českého ráje ve Skálově ulici od 17.30 hodin. Seznámíte se s modely značek: Oui, E.daniely, Lauren Vidal, Infinite, Rich & Royal. Nutná rezervace na tel. 775 994 933.

KULTURA, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.