Víkendové pozvánky

0

Páteční pozvánka do Indie a Nepálu, sobotní vzpomínka na výsadek Antimony za II. světové války v Rovensku pod Troskami, vyhlášený VOLEJ&BASKET BÁLL na Střelnici. Po vánoční přestávce startují také sportovní utkání, hraje se volejbal, stolní tenis a hokej – v tom sobotním změří v krajské lize síly Turnov s Varnsdorfem, zajímavostí je, že Turnovští přes svátky do svých řad získali brankáře právě z tohoto pohraničního města.

Pátek 10. ledna
* INDIE A NEPÁL – TŘÍMĚSÍČNÍ DOBRODRUŽSTVÍ. Jaké to je poprvé opustit komfortní zónu Evropy a skočit přímo do jiného světa? Tříměsíční dobrodružství stálo přednášející Kiku Šrédlovou a Jiřího Holešovského hodně odvahy, ale méně peněz než život v Čechách. Pobočka knihovny na vlakovém nádraží od 17.00 hodin.
* MATURITNÍ A ABSOLVENTSKÝ PLES SZŠ TURNOV. K tanci a poslechu zahraje kapela Collours. KC Střelnice od 19.00 hodin, prodej vstupenek probíhá přímo ve škole.

Sobota 11. ledna
* VOLEJ&BASKET BÁLL. K tanci a poslechu hraje Orchestr Ladislava Bareše. KC Střelnice od 20.00 hodin, vstupné 200 Kč – prodej vstupenek probíhá na recepci KC a v TJ Turnov – Sportcentrum.
* ANTIMONY. Připomínka lednových událostí roku 1943 v Rovensku pod Troskami. Náměstí v Rovensku p. Tr. od 13.00 hodin. Akce je pořádána ve spolupráci města s Rotou Nazdar.

Sportovní pozvánky:

Pátek 10. ledna
* LEDNÍ HOKEJ / NPL: Raptoři – Troskovice (22.00), ZSLK.

Sobota 11. ledna
* VOLEJBAL, II. liga, muži: TJ Turnov – Havlíčkův Brod. Začátky v hale TJ ve Skálově ulici v 10.00 a 13.00 hodin.
* STOLNÍ TENIS, KP1, muži: Sokol Turnov B – Sokol Semily. Začátek na sále sokolovny ve Skálově ulici v 16.00 hodin.
* LEDNÍ HOKEJ / KLM: HC Turnov 1931 – HC Varnsdorf (17.00), ZSLK.

Neděle 12. ledna
* LEDNÍ HOKEJ / NPL: Všeň-Pojizeří – Hnanice (18.45), ZSLK.

KULTURA, SPORT, VÝSTAVY A KINO

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.