Víkendové pozvánky

0

O slovo se hlásí prázdniny a s nimi připravené akce pro domácí i návštěvníky regionu. Turnovské léto, v sobotu poprvé vyjede historický vlak, akce na Valdštejně, loutkáři na Dlaskově statku a v pátek festival Funkin‘ Turnov, v sobotu na Sychrově legendární Kris Kristofferson a dechovky na Všeni…

Pátek 30. června
* FUNKIN‘ TURNOV. Hudební festival, prostranství před KC Střelnice od 18.00 hodin, vstupné v předprodeji 200 Kč, na místě 250 Kč.
* AUTA 3 (PROJEKCE S VYZNAMENÁNÍM). Jak vypadá tato filmová novinka? Děti, které přinesou alespoň kopii letošního vysvědčení s vyznamenáním, to budou moci zjistit za poloviční vstupné, které činí pouze 60 korun. Letní kino Turnov od 22 hodin, vstupné 120 Kč, děti s vyznamenáním na vysvědčení 60 Kč.

Sobota 1. července
* 39. ROČNÍK PŘEHLÍDKY DECHOVÝCH HUDEB VE VŠENI. Areál Kopanina od 14.00 hodin
* KRIS KRISTOFFERSON – koncert žijící legendy americké country music. Areál zámecké zahrady na Sychrově od 19.00 hodin. Předkapela: Druhá tráva s Robertem Křesťanem.

Sobota 1. a neděle 2. července
* STÁTNÍ HRAD TROSKY – LANOCHODCI. Mladí nadšenci se pokusí přejít 50 metrů nad zemí po laně mezi oběma věžemi vzdálenost 100 metrů. Od 10.00 do 17.00 hod. Vstupné: plné 80 Kč, snížené 60 Kč, rodinné 220 Kč. Viz www.hrad-trosky.eu.

Sobota 1. až neděle 9. července
* HUDEBNÍ FESTIVAL a LETNÍ HUDEBNÍ KURZY B. MARTINŮ a L. JANÁČKA – TURNOV 2017. 27. ročník (v Turnově 12. ročník) festivalu a letních interpretačních kurzů proběhne v základní umělecké škole.

Prázdninový kulturní servis podrobně ZDE

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.