Víkendové pozvánky

0

V pátek jedna ze stálic české populární hudby v letním kině, v sobotu výstava chovatelů, burza, workshop a především mimořádný hudební projekt, který v premiéře zazní v turnovském Husově sboru. A také pestré sportovní pozvánky…

Pátek 23. června

* FESTIVAL NA JIZEŘE: HANA ZAGOROVÁ A PETR REZEK. Neustále vyprodané sály jsou zárukou skvělého kulturně hudebního zážitku. Čekají vás hity Petra Rezka, největší hity Hany Zagorové i jejich společné duety. Letní kino Turnov od 19.30 hodin, vstupné v předprodeji 450 Kč, na místě 550 Kč.

Sobota 24. června
* MÍSTNÍ VÝSTAVA KRÁLÍKŮ A DRŮBEŽE, spojená s prodejem kuřic. Chovatelská hala u zastávky ČD Turnov-město od 8.00 do 15.00 hodin. Občerstvení zajištěno. Možnost zakoupení vystavovaných zvířat. „Štěstí“ i s živými zvířaty. Pořádá ZO ČSCH Turnov 1.
* BURZA sběratelů. Klub filatelistů Turnov pořádá v KC Střelnice od 8.30 do 11.00 hod. burzu sběratelů pohlednic, filatelie, mincí a ostatních sběratelských oborů.
* BARVENÍ VLNY PŘÍRODNÍMI BARVIVY – WORKSHOP S HANOU KRISTEL. Doprovodný program k výstavám Ovce, moje ovce a Na vlně vlny. Kamenářský dům od 10.00 do 16.00 hod. Rezervace na tel. 736 145 354.
* NOTHINGHAM A HOSTÉ. Turnovská skupina vloni oslavila dvacet let své činnosti. Nyní se vrací na koncertní pódia s netradičním hudebním projektem rockového oratoria Jan Křtitel. Přijďte si poslechnout neobvyklé hudební dílo o šesti větách inspirované známým příběhem z doby počátku křesťanství, které kapela premiérově připravila ve spolupráci s turnovskou Církví československou husitskou a dalšími hudebními hosty. Nothingham vystoupí ve složení Petr Tesař (bicí), Marek Boňko (klávesy), Jan Bouzek (kytara) a Pavel Mlejnek (baskytara). Jako hosté se představí ThMgr. Oldřich Bezděčík (recitativ), Kristýna Anežka Poláková (vokály), Daniela Kvapilová, Kateřina Sulková a Anna Šteklová (pozouny). Projekt Jan Křtitel, Sbor Církve československé husitské Turnov (Husův sbor) od 19.00 hodin, vstupné v předprodeji 70 Kč, na místě 90 Kč.

Sobota 24. a neděle 25. června
* STÁTNÍ HRAD TROSKY: VÍKEND NA STŘEDOVĚKÉM HRADĚ. Dny naplněné divadelními vystoupeními, šermem, dobovou hudbou a tancem, sokolnickými ukázkami, lukostřelbou, v předhradí bude jarmark. Od 10.00 do 17.00 hodin.

Kulturní servis podrobně ZDE

Sportovní pozvánky:

Sobota 24. června

* FOTBAL / Již od 8.30 začne ve sportovním areálu FK Sedmihorky v Karlovicích další ročník ABECEDY FOTBALU, v němž letos budou soutěžit ročníky 2002 až 2011. Také letos byli sponzoři štědří a ceny v hodnotě přes 40 tisíc čekají možná právě na vás. Pro ty, kteří se neumístí tak, jak si představovali, je připraveno slosování všech účastníků o ceny. Na startující čekají i nové disciplíny, a asi největší novinkou a určitě největším lákadlem po střelbě na plachtu, bude slibovaná rychlost střely. Veškeré další informace jsou na webových stránkách www.abecedafotbalu.cz
* 12. ROČNÍK FOTBALOVÉHO TURNAJE na travnatém hřišti v Loučkách. Počet hráčů 5+1, možnost libovolného střídání, hrací doba bude upřesněna podle počtu mužstev, startovné 700 Kč za mužstvo. Losování do skupin v 8.30 hodin. Bohaté občerstvení. Přihlášky na tel. 604 200 770, Dušan Habr.
* FOTBAL / I. B třída: Jenišovice – Mšeno B (17.00)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.