Víkendové pozvánky

0

V pátek vpodvečer zazní písně Boba Dylana před Střelnicí, večer startuje Filmový víkend (ZDE); v areálu Pivovaru Rohozec proběhne další z prázdninových koncertů, těsně po půlnoci můžete vyrazit z Dolánek za východem slunce na Kozákov. V sobotu do Českého ráje opět vyjede historická vlaková souprava, můžete navštívit Sychrovské slavnosti, konají se řemeslné dílny v muzeu, posezení s dechovkou na Bukovině, či setkání v Tatobitech v Malířově zahradě. Po oba víkendové dny proběhnou také netradiční prohlídky zámku Hrubý Rohozec. Startuje nový fotbalový ročník…

Pátek 9. srpna
* THE BOBAND. Kapela zahraje písně Boba Dylana v koncertní sestavě se smyčcovým doprovodem. Turnovské léto 2019. Před KC Střelnice od 19.00 hodin. Zdarma.
* ROHOZECKÉ PRÁZDNINY. Koncerty v areálu Pivovaru Rohozec, vystoupí kapely: Soumrak band a Vaťák (revival Kabát). Začátek ve 20.30 hod.

Pátek 9. a sobota 10. srpna
* FILMOVÝ VÍKEND 2019. V turnovském letním kině se i letos uskuteční víkendový filmový maraton pod hvězdami! Během Filmového víkendu se můžete těšit na šestici prvotřídních filmových zážitků, kde nebudou chybět aktuální letní pecky (Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw a Spider-Man: Daleko od domova), nejlépe hodnocené blockbustery tohoto roku (Avengers: Endgame a John Wick 3), zpestření v podobě letní buddy komedie Spolujízda a na závěr také „nejkultovnější kultovka“ všech dob Pulp Fiction: Historky z podsvětí!
Filmový festival. Letní kino Turnov vždy od 21.00 hodin. Vstupné: 220 Kč jednodenní vstupné v předprodeji, 270 Kč jednodenní vstupné na místě, 330 Kč dvoudenní vstupné v předprodeji, 380 Kč dvoudenní vstupné na místě.

Sobota 10. srpna
* DŮM PŘÍRODY V DOLÁNKÁCH: Od Jizery na Kozákov – 1. ročník nočního pochodu od Domu přírody za východem slunce na Kozákov. Vychází se od DP pět minut po půlnoci (noc z pátka na sobotu).
* STÁTNÍ ZÁMEK SYCHROV: Sychrovské slavnosti. Akce v zámeckém parku – šermíři, kejklíři, sokolník, kat, bubeníci, tanečnice a další. Od 10.00 do 18.00 hodin.
* POSEZENÍ S DECHOVKOU, 29. ročník. Bukovina u Dolánek od 15.00 hodin. Pořádá místní SDH.
* POUTNÍ POBAVENÍ. Začátek v 16.00 hodin v Tatobitech v Malířově zahradě naproti kostelu. Zábava pro všechny věkové kategorie – skákací hrad, bohaté občerstvení, hudba, noční překvapení… Srdečně zve MotoBanda Tatobity.
* HRAD VALDŠTEJN: Koncert multižánrové kapely Sousedi z Jablonce nad Nisou. Začátek v 19.00 hodin, vstupné 90 Kč.
* MAHSA VAHDAT & MIGHTY SAM McCLAIN – SCENT OF REUNION. Louisianská legenda mezi tamními bluesovými, gospelovými a soulovými zpěváky Mighty Sam McClain ve společnosti íránské zpěvačky Mahsy Vahdat. Poslechový večer. Turnovské léto 2019. Před KC Střelnice od 19.00 hodin. Zdarma.

Sobota 10. a neděle 11. srpna
* STÁTNÍ ZÁMEK HRUBÝ ROHOZEC: Od Mikuláše k Mikuláši. Běžná prohlídka bude oživena hranými scénkami ze života rodiny Des Fours Walderode (www.zamek-hrubyrohozec.cz).

Sportovní pozvánky:

Sobota 10. srpna
* FOTBAL / KP: Rovensko – Višňová, I. A třída: Pěnčín – Košťálov (vše 17.00).

KULTURA, KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.