FILMOVÝ VÍKEND 2019

0

V turnovském letním kině se i letos uskuteční víkendový filmový maraton pod hvězdami! Během Filmového víkendu 9.-11. srpna se můžete těšit na šestici prvotřídních filmových zážitků. Nebudou chybět aktuální letní pecky (Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw a Spider-Man: Daleko od domova), nejlépe hodnocené blockbustery tohoto roku (Avengers: Endgame a John Wick 3), zpestření v podobě letní buddy komedie Spolujízda a na závěr také nejkultovnější kultovka všech dob Pulp Fiction: Historky z podsvětí!

Areál letního kina bude otevřen oba dny vždy od 19.00 hodin. Samotný filmový program bude zahájen přibližně ve 21.00 hodin (až se dostatečně setmí) a končí přibližně ve 4.30 hodin. Během obou filmových maratonů na vás čeká bohaté občerstvení z grilu, svijanské pivo a řada drinků exkluzivně od Stock.
Po oba večery bude vylosována spousta diváků, kteří si domů odnesou hodnotné filmové dárky.

Vstupenky v předprodeji je možné zakoupit online, na recepci Kulturního centra Turnov a na pokladně letního kina. Předprodej za zvýhodněnou cenu končí 8. srpna ve 23.59 hodin.

Filmový festival. Letní kino Turnov vždy od 21.00 hodin. Vstupné: 220 Kč jednodenní vstupné v předprodeji, 270 Kč jednodenní vstupné na místě, 330 Kč dvoudenní vstupné v předprodeji, 380 Kč dvoudenní vstupné na místě.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.