Víkendové pozvánky

0

Kdo si v sobotu přivstane, může prožít výjimečnou akci spojenou s letním slunovratem, v sobotu jste zváni také na velké oslavy 100 let Sokola v Pěnčíně, hrají se poslední fotbalové mistrovské zápasy této sezony…

Sobota 15. června
* BURZA SBĚRATELŮ. Klub filatelistů Turnov pořádá v KC Střelnice od 8.30 do 11.00 hod. burzu sběratelů pohlednic, známek, mincí a ostatních sběratelských oborů.
* KONCERT K LETNÍMU SLUNOVRATU. Již tradiční koncert k letnímu slunovratu turnovského orchestru TOS a Martina Hyblera se uskuteční v 6.00 hodin ráno na hradě Vranov-Pantheon v Malé Skále. Můžete se těšit na díla A. Vivaldiho, A. Schnittkeho, W. A. Mozarta, M. Hyblera a dalších. Jako hosté vystoupí flétnistka Melanie Matějka, kytarista Štěpán Matějka a houslistka Jana Kubánková. V případě deštivého počasí se koncert uskuteční v místní kapli. Nenechte si ujít jedinečný zážitek z hudby při slunce východu!
Součástí akce je výtvarná dílna – malba v otevřené krajině. Tentokrát se můžete těšit na večerní malbu při slunce západu. Dílna se uskuteční 14. června od 20.00 hodin na hradě Vranov-Pantheon pod vedení akademického malíře Vladimíra Vély. Více na imuza.cz. Vstupné na obě akce je dobrovolné.
* SVÁTEČNÍ SETKÁNÍ pod lípou u obnovené kaple sv. Jana na Dubecku. Slavnostní promluva J. M. can. Václav Vlasák, hudební doprovod: Capella Rederna, soubor historické hudby. Začátek v 10.00 hodin. Pořádají obec Mírová pod Kozákovem a spolek Ochrana Klokočských skal.

Sportovní pozvánky:

Sobota 15. června
* FOTBAL / KP: Rovensko – Hrádek n. N. (17.00), I. A třída: Jenišovice – Košťálov (17.00), Semilsko-OS: Tatobity – Horka (17).
* OSLAVY 100 LET TJ SOKOL PĚNČÍN. Za podpory četných regionálních sponzorů proběhne v sobotu 15. června 2019 v areálu TJ Sokol Pěnčín jubilejní oslavy založení místní TJ Sokol. Hlavním bodem programu bude od 14.00 hodin utkání místních fotbalistů, kteří mají úspěšně nakročeno k postupu do krajské I. A třídy s finalistou letošního ročníku hokejové extraligy – Bílými Tygry Liberec.
Předzápas obstarají žáci HC Turnov 1931 a FK Turnov. Pestrý doprovodný program uzavře večerní taneční zábava. Dále bude autogramiáda hokejistů, dojde i na seskok parašutistů, připraveny jsou dětské soutěže s maskoty hokejistů, velká dětská skluzavka, slosovatelné vstupenky o ceny apod.

Neděle 16. června
* FOTBAL / Jablonecko-OP: Jenišovice B – Lučany B, M. Skála – KOVO, Semilsko-OS: Rovensko B – Studenec B (vše 17.00).

KULTURA, KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.