Víkendové pozvánky

0

Noc kostelů, rocková přehlídka Kozafest a hlavně největší akce pro děti na Turnovsku – sobotní Dětský den v parku u letního kina pod patronací Žluté ponorky. To je nadcházející víkend.

Pátek 9. června
* KOZAFEST, 10. ročník rockového festivalu. Areál u Zrcadlové kozy od 15.00 hodin, vstup volný. Vystoupí kapely: Tixtide, Rain, Hallodrn, Piranha, Anarchia, Silent Session, Doctor Triceratops, Snap call, Hitfaker a All Friends Dead.
* NOC KOSTELŮ – KAPLE SV. JANA NEPOMUCKÉHO NA VALDŠTEJNĚ. Hrad Valdštejn se opět zapojuje do celorepublikové Noci kostelů. Při této příležitosti budou mít zájemci možnost zúčastnit se kulturního programu tvořeného varhanním koncertem Radka Rejška a vystoupením vokálně-instrumentálního souboru Fragium 16, který zahraje duchovní i světské barokní písně. Součástí bude rovněž povídání o historii kaple a mimořádná prohlídka podstřešního prostoru, jenž prošel během loňského a letošního roku náročnou rekonstrukcí. Začátek v 19.00 hodin.
* NOC KOSTELŮ v kostele sv. Vavřince v Tatobitech od 19.00 hodin.
* STÁTNÍ ZÁMEK HRUBÝ ROHOZEC: NOC KOSTELŮ A KAPLÍ. Při příležitosti Noci kostelů a kaplí bude odhalen zámecký poklad, který se většinu roku ukrývá v trezoru u pracovny hraběte Mikuláše Vladimíra. Od 20.00 do 22.00 hod. Vstupné 120 Kč.

Sobota 10. června
* FESTIVAL BEZ PLOTŮ KUROVODICE. Areál Domova pod skalami Kurovodice od 13.00 hodin. Vystoupí: Ruda Hancvencl, Těla, Waldovy Matušky, Přehmat, Tres Udos, Šoumen a také kurovodičtí umělci.
* DĚTSKÝ DEN S PONORKOU 2017. Zveme na tradiční akci Žluté ponorky Turnov. Díky spolupráci s partnery a spolupracujícími organizacemi se můžete těšit na aktivní program pro celou rodinu – od nejmenších po teenagery i dospělé. Nebude chybět dostatek občerstvení s posezením na lavičkách či přímo na louce a nafukovací atrakce všeho druhu. VSTUP ZDARMA. Park u letního kina v Turnově od 14.00 do 18.00 hodin.
* STÁTNÍ ZÁMEK SYCHROV: Zahajovací koncert 62. ročníku festivalu Dvořákův Turnov a Sychrov. Účinkují: Tereza Mátlová – soprán, Šárka Csölle Knížetová – klavírní doprovod. Jednotné vstupné 150 Kč. Od 18.00 hodin v zámecké galerii.

Kulturní servis podrobně ZDE

Sportovní pozvánky:

Sobota 10. června
* FOTBAL / krajský přebor: Sedmihorky – Bozkov (17.00), I. A třída: Přepeře – Hejnice (11.00 MFS Turnov), Semilsko-OP: Přepeře B – Košťálov B (MFS 15.00).

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.