Víkendová pozvánka: Tři upravené běžecké „areály“ v Turnově a okolí!

0

Po delší době zde máme opět pořádnou pozvánku na nadcházející víkend. Pod patronací Klubu lyžařů Turnov byly upraveny celkem tři běžecké „areály“ v Turnově a okolí, můžete si tedy vybrat.

První je v Maškově zahradě – dvě stopy na klasiku byly upraveny na inline okruhu kolem koupaliště a další na sousedním pozemku provizorního parkoviště.

Ideální sněhové podmínky, kdy ve městě a okolí leží kolem 40 centimetrů sněhu, dovolily připravit běžecký areál na Vrchhůře. „Tady je k dispozici zhruba pětikilometrový okruh upravený na klasiku i na bruslení. Asi nejlepší nástupiště na něj je z parkoviště u hvězdárny u Tří svatých,“ říká Arnošt Möller z Klubu lyžařů Turnov, jeden z lidí, kteří skútrem stopy pravidelně upravují.

Poslední běžecký „areál“ vznikl v Ohrazenicích. První stopa na klasiku je připravena od vodojemu až pod Jenišovice, druhá vede od posledního domu Ohrazenic směrem na Paceřice podél silnice.

Naposledy byly v Turnově takové podmínky jako letos v roce 2017, snímky z 22. ledna 2017 najdete v albu na FB TvA – ZDE.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.