Víkend ve znamení dvojího odemykání Jizery

0
Jako opravdu velmi pestrou lze hodnotit nabídku nadcházejícího víkendu. V pátek a v sobotu se v mašovské sokolovně koná hudební festival ARTMIX FEST. V pátek v podvečer v muzeu a v sobotu dopoledne ve Střelnici proběhne postupová přehlídka dětských pěveckých sborů ZPÍVÁME SI PRO RADOST. V pátek večer hrají ochotníci v Tatobitech reprízu své nové hry KARBUNKULUS.
Sobota 14. dubna bude ve znamení hned dvojího vodáckého otevření Jizery. Půjčovny lodí Žlutá plovárna, SK Tuleň, MaSka a Sundisk pořádají tradiční ODEMYKÁNÍ JIZERY V MALÉ SKÁLE v prostoru Žluté plovárny (samotný akt je plánován na 11.00 hodin). Poté se konají závody turistických lodí, návštěvníci budou moci využít nabídky celého areálu. Druhou akci v podobě OTEVÍRÁNÍ A ČIŠTĚNÍ JIZERY pořádají půjčovny lodí Klokočí.cz, LoděKoza, Outdoor School a Půjčovna lodí pod Pantheonem. Zahájení slavnostním otevřením řeky se uskuteční v místě půjčovny Klokočí.cz v Malé Skále ve 14.00 hodin. Účastníci poté nasednou do lodí a budou uklízet řeku v úseku Malá Skála – Zrcadlová koza.
V neděli 15. dubna pořádají v knihovně tvůrčí dílnu pro děti VYROBÍME SI HRAČKU, od 16.30 hodin proběhne ve Střelnici velkoplošná panoramatická diashow AFRIKA – JINÝ SVĚT. Pozvánky podrobně ZDE.
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.