Víkend s pohádkou a Tibetem

0

Bohatá a pestrá je víkendová nabídka. Dnes, tj. v pátek 20. května v 18.00 hodin začíná v kostele v Přáslavicích, za účasti mons. Jana Baxanta, biskupa z Litoměřic, svěcení nových zvonů, které byly pořízeny z občanské sbírky. V turnovské restauraci Divizna večer hraje Mackie Messer Klezmer Band a Mackie Messer Band, na Střelnici je koncert punkrockerů – SHOENFELT & CINGL.
V sobotu 21. května můžete dopoledne zajít do restaurace Sokolovna na tradiční BURZA SBĚRATELŮ, v 9.00 hodin začíná ŠKOLNÍ JARMARK v turnovské ZŠ v Žižkově ulici. Město Rovensko pod Troskami srdečně zve všechny rodiče a děti na v pořadí už 21. POHÁDKOVÝ LES!
Start je na Boreckých skalách ve 12.30 hodin. Na akci jede z Turnova vlak tažený parní lokomotivou řady 310. Ta vyjíždí z Turnova v 10.40 hodin (zastávka Turnov-město v 10.50 hodin), vlak zastavuje na všech zastávkách na trase. Příjezd do Rovenska v 11.15 hodin. Ve 14.00 hodin začíná na hradě Valdštejně VARHANNÍ KONCERT, v 15.00 hodin začíná na prostranství pod tibetským altánem v Kacanovech v pořadí již pátý happening PRO SVOBODNÝ TIBET. V hudební části – open air na louce u koupaliště vystoupí: Michal Hrůza a kapela Hrůzy, Bluesberry, Funny Grass, Tereza Kradla, Red Hot Iljič Lenin, Ovčie Kiahne.
V n
eděli 22. května se můžete svézt parním vlakem  na trase Turnov – Rychnov u Jablonce. V 16.00 hodin začíná v turnovské synagoze v Krajířově ulici projekce dokumentárního filmu režiséra Z. J. Pojmana o podílu Československa na vzniku státu Izrael „Česká křídla nad Sionem“. Kulturní servis podrobně ZDE.
Sportovní nabídka je poměrně stručná: fotbal. Více ZDE.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.